3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

Vyrovnaný duel rozhodly až penalty

3

Průběh hry

První půle patřila domácím

V prvním poločase se domácí dostali brzy do vedení.Jiz ve 14.minute vsítil gól Jan Cvachoucek po přízemním

centru.Pote si domácí vypracovali několik šancí a mohli zvýšit svoje vedení na 2:0.Z dalších šancí již bohužel gól nepadl.

A do šaten šli domácí určitě spokojenější za 1:0.

Gólman Fait úřadoval

Ve druhém poločase podržel velmi výrazně svůj tým gólman domácích Fait, který zlikvidoval několik

nebezpečných šancí hostujícího mužstva.Ve druhé půli mohli domácí zvýšit svoje vedení na 2:0.Mezi 50 a 60 minutou,

výrazně přehráli svého soupeře, avšak kýženého gólu se nedočkali.A vzápětí přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu,

který vstřelil hráč s číslem 9 Stanislav Schejbal.Zbytek zápasu už nepřinesl žádnou změnu ve skóre.A zápas tak

dospěl až k pokutovým kopům.

Penalty vyzněly lépe pro hosty

Penaltovym exekutorům  z domácích řad se vůbec nedařilo.Zadny domácí hráč se neprosadil.

Hosté naopak byli úspěšnější a pozasluze si připsali druhý bod  do tabulky navíc.

TJ Nýřany
Martin Niedermayer: Myslím, že jsme odehráli solidní zápas.Za stavu 1:0 se nám nepodařilo navýšit vedení na 2:0 a to si myslím, že byl zlomový moment celého zápasu.Penalty jsou vždy loterie a nám bohužel nevyšly podle představ.Mame alespoň bod.

TJ Nýřany
V. Fait [-] - M. Gembický [-] , J. Strádal [-] (46. P. Šídlo [-] ) , V. Kovář [-] , J. Šindler [-] (61. M. Greif [-] ) , M. Routschka [-] , D. Routschka [-] (85. M. Kováč [-] ) , J. Pospíšil [-] , J. Niedermayer [-] , J. Cvachouček [-] , Z. Cink [-]

TJ Baník Zbůch
J. Šrajber [-] - S. Schejbal [-] , L. Vladař [-] , J. Hájek [-] (57. J. Hrdlička [-] ) , J. Hrdlička [-] , M. Klečka [-] , M. Gavora [-] (70. M. Pominchuk [-] ) , T. Bártek [-] , A. Prokop [-] , A. Prokop [-] , J. Zetocha [-]

ŽK: 16. Z. Cink - 10. M. Klečka .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: PEŠEK Petr - ROUTSCHKA Roman (N), DAŇHEL Jaroslav (N).