8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Derby jasně ovládly Bory

31

Derby jasně ovládly Bory, kteří vyhrály v Jívoví.

Ráček dvakrát skóroval

Favorizovaní hosté, kteří ještě neztratili ani bod od úvodních minut nenechávali nikoho na pochybách, kdo by měl ze zápasu vyjít jako vítěz. Již v 6. minutě skóroval Hynek Ráček a vnesl na borské kopačky klid. V 11. minutě  vedli hosté již 2:0 , když se o branku zasloužil opět Hynek Ráček- 2:0. Do poločasu ještě skóroval v 34. minutě Miroslav Ochrana a hostující diváci mohli mířit na poločasový párek spokojeni.

Ochrana dokončil hattrick

Bory do druhé půle vlétly jako uragán a za 15. minut bylo definitivně hotovo. Nejprve ve 47. minutě překonal Jakubce špílmachr hostů Milan Špaček, aby konečnou podobu výsledku 6:0 učinil dvěma góly v 70. minutě a 82. minutě Miroslav Ochrana. Poslední desetiminutovka se jen dohrávala a Bory tak mohly slavit sedmé vítězství v soutěži.