--

--

--

0

Vítkovice jsou atypickým nováčkem soutěže, ihned po postupu mají ambice na posun do druhé ligy. Na něj si zálusk dělá i Hanácká Slavia, ve šlágru se jí ovšem nevydařil první poločas, prohrávala 0:1 po trefě Musiola, a když po změně stran jen přece vyrovnal na 1:1 Strašák, hosté stačili udeřit ještě jednou v 72. minutě zásluhou Hruzíka. Již dříve, v 52. minutě, přitom neproměnili penaltu, kterou Petr po týdnu opět skvěle zneškodnil.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Vlastimil Chytrý - trenér Kroměříže: Utkání zhodnotil slovy ´Od prvních minut to byl posílený tým Vítkovic který diktoval tempo hry a v prvních 45 minutách byl jednoznačně nebezpečnějším týmem . V létě tým doplnili o 9 nových hráčů převážně z ligovými nebo druholigovými zkušenostmi a prvních 45 minut ukázali opravdu velkou silu. To že chtějí jednoznačně hrát o postup dokázali i výkonem 3 rozhodčích kteří po celé utkání nezvykle okatě hostům pomáhali. Na úrovni třetí ligy jsem ještě nezažil aby sudí zařezali takovým způsobem domácí tým . V kombinaci kvalitního soupeře a obrovského zásahu sudích do utkání si Vítkovice odváží 3 body a dotáhli se tak na nás kdy po třech kolech máme oba týmy 6 bodů ,což slibuje velmi zajímavou a atraktivní sezonu MSFL. Musím klukům poděkovat zato že utkání zvládli hlavně psychicky a provokující rozhodčí nikdo nenapadl a neobdržel červenou kartu což by znamenalo stopku do dalších utkání. My se musíme rychle oklepat ,protože nás ve středu čeká pohárové utkání ve Vyškově a v sobotu Derby utkání v Hulíně. Soutěž je na začátku ale mě se o trojici kouzelníků v černem Klímovi , Dumbravskému a Horákovi bude v noci zdát hodně dlouho takové věci totiž na úroveň MSFL absolutně nepatří !!!!

R. Petr [-] - T. Jeleček [-] , T. Matoušek [-] , J. Swiech [-] , R. Budín [-] - J. Hromek [-] (46. P. Silnica [-] ) , R. Haša [-] , F. Žák [-] (46. D. Krška [-] ) , T. Strašák [-] (79. L. Nevřala [-] ) - M. Neubert [-] , A. Ševčík [-]

MFK Vítkovice
P. Rohel [-] - A. Stoica [-] , R. Coufal [-] , F. Korneta [-] - O. Cverna [-] (82. M. Lukáš [-] ) , O. Dvořák [-] , P. Wojnar [-] , A. Hruzík [-] - V. Mišínský [-] (87. M. Kovář [-] ) , Z. Musiol [-] , M. Kovařík [-]

ŽK: 77. R. Budín , 85. R. Haša - 17. O. Dvořák .
Místo: tráva. Počet diváků: 349. Rozhodčí: Klíma Tomáš - HORÁK Adam, DUBRAVSKÝ Radek.