--

--

Dohrávku zvládly lépe Vítkovice

0

Tým Tomáše Pohorelliho se po klidném začátku ujal vedení ve 27. minutě, když po rohovém kopu Mišinského nepřekonal brakáře Invalda stoper Coufal, ale Marián Kovařík se z dorážky nemýlil. Domácí pak měli řadu šancí, ale zvýšit se jim povedlo až v 58. minutě, když byl na konci krásně akce Mišinský.

Hosté nesložili zbraně a nádherným zakončením Demetera jedenáct minut před koncem snížili. Poslední slovo měli však Ostravané, konkrétně Roman Bystrý, který využil jednu ze dvou svých šancí a stanovil tak konečně skóre 3:1.

MFK Vítkovice
P. Rohel [-] - R. Coufal [-] , O. Cverna [-] , F. Korneta [-] - A. Hruzík [-] , O. Dvořák [-] , P. Wojnar [-] , A. Taraba [-] (59. M. Lukáš [-] ) - V. Mišínský [-] (90. I. Melcea [-] ) , M. Kovařík [-] , Z. Musiol [-] (78. R. Bystrý [-] )

FC Velké Meziříčí
R. Invald [-] - R. Durajka [-] (70. V. Kratochvíl [-] ) , L. Berka [-] , R. Demeter [-] , J. Krejčí [-] , E. Smejkal [-] (75. R. Šuta [-] ) , P. Simr [-] , P. Dolejš [-] , M. Bouček [-] , P. Mucha [-] , J. Šimáček [-]

ŽK: 47. F. Korneta , 49. Z. Musiol , 57. M. Kovařík - 60. E. Smejkal , 85. M. Bouček .
Místo: tráva. Počet diváků: 304. Rozhodčí: Polák Jiří - LÍKAŘ Petr, PODANÝ Marek.