8.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Klikov doma získal tři body, hosté dotahovali marně

3

Klikov získal náskok, který už do konce zápasu nepusti. Hosty trápí velká marodka.

První poločas

Hosté ze společenství Halámky/Hranice přijeli do Klikova s rozsáhlou marodkou a čekal se výraznější úspěch domácích.Ti se ujali vedení po nedorozumění v obraně hostí po lobu do prázdné branky 1:0.Domácí působili fotbalovějším dojmem,ale hosté bojovali a především agilní M.Slavík mohl hned dvakrát do půle odpovědět,mladý brankář v domácí svatyni si však poradil.A tak do poločasového hvizdu Klikov po hezké kombinaci a narážečkách podruhé udeřil Mesárošem 2:0.

Druhý poločas

Co se nepovedlo hostům v poločase prvním,to ihned po přihrávce M.Slavíka bleskově zužitkoval R.Klein a snížil na kontaktních 1:2.O pět minut později ovšem společenství vyrobilo hrubku v obraně a domácí opět odskočili o dvě branky 3:1.Golostroj se ovšem nekonal a poslední zápas na půdě Klikova,který skončil výrazným úspěchem hostů v opačném gardu se neopakoval.Hosté totiž nesložili zbraně a dál otravovali domácí tentokrát favority utkání.Výsledkem byla úprava na konečných 3:2,když se po nákopu J.Macha v samotném závěru prosadil před brankářem M.Slavík.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec, vedoucí mužstva: "Máme rozsáhlou marodku a tak jsem po 4 letech zase musel do utkání naskočit také.Jsem rád,že jsme nesložili zbraně a bojovali a nedali domácím příležitost nám vrátit debakl, který jsme jim na jejich půdě naposledy připravili.Klikov má ve svém středu plno výborných fotbalistů,kteří se opět dali dohromady a určitě jsou právem v popředí tabulky.Měli jsme před tímto zápasem proto obavu,že nás přejedou.To se nekonalo a troufnu si tvrdit,že kdyby mohl nastoupit náš špílmachr Jirka Herzog,vykartovaný Martin Bubal a ostatní zranění,výsledek mohl být jiný.Takhle jsme se museli soustředit více na obranu a Michala Slavíka nemohli tolik dopředu využít, i tak se dokázal prosadit.Chtěl bych poděkovat celému týmu a z jednotlivců již zmiňovaný Michal a dobře mu sekundoval i Radek Klein.Čekal jsem zkrátka od domácích víc,my se nemáme za co stydět."

TJ Blesk Klikov
J. Racz [-] - O. Šetka [-] , D. Melichar [-] , M. Mesároš [-] , R. Plucar [-] , T. Macho [-] , J. Šimkovský [-] , Z. Mládek [-] , M. Jiráček [-] , M. Mužík [-] , Z. Šafránek [-]

L. Koranda [-] - K. Juráň [-] , P. Kollmann [-] , R. Duda [-] , J. Macho [-] - P. Novák [-] , M. Slavík [-] - L. Herzog [-] , M. Kliment [-] , R. Klein [-] - A. Havel [-]

ŽK: 63. R. Plucar - 60. K. Juráň , 62. A. Havel .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - BUŠTA Milan (N), SLAVÍK Ladislav (N).