KOŘÍNEK Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Staňkov - Plavsko 0:1 (0:1) 13.04. 16:30 -
Bystřice B - St. Hobzí 3:1 (1:1) 06.04. 16:30 -
Staňkov - Rapšach 0:1 (0:0) 28.10. 13:30 -
Majdalena - Plavsko 2:6 (0:5) 14.10. 15:30 -
K.Řečice B - Rudolec 7:3 (4:1) 01.10. 16:00 -
St. Město - Dešná 0:4 (0:4) 09.09. 17:00 -
Rudolec - Cizkrajov 5:5 (4:2) 09.09. 13:30 -
Cizkrajov - Peč B 1:5 (1:2) 03.09. 15:00 -
Staňkov - Majdalena 3:1 (3:1) 13.05. 17:00 -
Rapšach - Č. Velenice 1:1 (0:1) 09.05. 17:30 -
Staňkov - Halámky/Hranice 1:1 (0:1) 29.04. 16:00 -
St. Město - Jarošov 1:6 (1:6) 22.04. 17:00 -
Majdalena - Klikov 1:5 (0:3) 15.04. 16:30 -
Klikov - Buk B 0:1 (0:0) 08.04. 16:30 -
Bystřice B - Kunžak 5:3 (2:2) 29.10. 14:30 -
Plavsko - Staňkov 1:1 (0:1) 28.10. 14:00 -
Peč - Stráž 0:9 (0:6) 15.10. 10:30 -
Rapšach - Majdalena 3:1 (1:1) 08.10. 16:00 -
Staňkov - Klikov 1:1 (1:0) 08.10. 10:30 -
Halámky/Hranice - Staňkov 0:2 (0:0) 02.10. 15:30 -
Bystřice B - Novosedly 1:0 (0:0) 25.09. 13:00 -
Rapšach - Halámky/Hranice 1:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Klikov - Majdalena 7:1 (6:1) 17.09. 16:30 -
Majdalena - Halámky/Hranice 3:1 (0:0) 10.09. 17:00 -
Staňkov - Plavsko 1:0 (0:0) 03.09. 16:30 -
Majdalena - Č. Velenice 3:0 (2:0) 11.06. 15:00 -
Peč B - Dačice B 2:7 (2:3) 04.06. 17:00 -
Rapšach - Majdalena 5:2 (1:2) 21.05. 17:00 -
Klikov - Plavsko 2:1 (0:0) 30.04. 14:00 -
Klikov - Halámky/Hranice 3:2 (2:0) 16.10. 15:30 -
Plavsko - Klikov 2:8 (0:3) 05.09. 16:00 -
Staňkov - H. Žďár B 3:0 (0:0) 10.10. 15:00 -
Majdalena - Plavsko 3:3 (0:1) 03.10. 16:00 -
Staňkov - Č. Velenice 0:0 (0:0) 26.09. 16:00 -
Č. Velenice - Rapšach 3:1 (2:1) 20.09. 15:00 -
Majdalena - Halámky/Hranice 0:3 (0:0) 19.09. 16:30 -
Klikov - Plavsko 1:4 (0:2) 19.09. 13:00 -
Č. Velenice - Lodhéřov 0:1 (0:0) 05.09. 15:00 -
N. Ves n.L. - Č. Velenice 2:2 (1:1) 19.10. 15:30 -
Plavsko - Rapšach 5:1 (2:1) 19.10. 12:30 -
Č. Velenice - Majdalena 3:2 (3:2) 12.10. 12:30 -
Majdalena - Staňkov 0:3 (0:1) 05.10. 16:00 -
Staňkov - Č. Velenice 6:1 (3:1) 14.09. 16:30 -
Klikov - N. Ves n.L. 1:0 (1:0) 24.08. 14:00 -
N. Ves n.L. - Majdalena 9:0 (4:0) 15.06. 15:00 -
Deštná - N. Ves n.L. 0:3 (0:1) 08.06. 15:00 -
Č. Velenice - Staňkov 4:1 (3:0) 01.06. 14:00 -
N. Ves n.L. - H. Pěna 2:2 (2:1) 25.05. 17:00 -
Lodhéřov - Slavonice B 1:0 (1:0) 18.05. 17:00 -
Majdalena - Staňkov 3:1 (1:0) 11.05. 17:00