15.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2021-2022

Srbicím pomáhaly tyče, rozhodl Batelka

55. K. Jelen , 63. D. Batelka , 80. D. Batelka - 59. O. Zícha (p.)
3

Fotbalisté Srbic potvrdili třetí místo v krajském přeboru.

Fotbalisté Srbic splnili roli favorita, přední  tým krajského přeboru doma porazil Oldřichov 3:1 a drží se na třetím místě tabulky.

Vše podstatné se stalo až ve druhém poločase. Domácí šli do vedení v 55. minutě, po akci ze strany zasahoval oldřichovský gólman Kosinský, ale Jelen pohotově dorážel: 1:0. Čtyři minuty nato vyrovnal Zícha z penalty, ovšem za další 4 minut už opět vedli domácí. Po centru ze strany propálil odražený míč až do sítě Batelka. Oldřichov pak měl i dost smůly, něco pochytal brankář Adam Luger, dvě šance zastavila tyč. Deset minut před koncem zpečetil výhru domácích svým druhým gólem v zápase David Batelka.

TJ Sokol Srbice
Martin Luger, kouč Srbic: Jsem rád, že jsme utkání zvládli, nebylo to jednoduché, hráli jsme celý zápas do plných, těžko jsem se prosazovali. Dali jsme první gól, ale pak jsme naší nedůsledností darovali soupeři penaltu. Naštěstí jsme pak přidali další dva góly a zápas už v klidu dohráli.

A. Luger [-] - M. Khaur [-] , O. Švábenský [-] , J. Pimpara [-] - D. Kasal [-] , . Diarra [-] , J. Martykán [-] , D. Batelka [-] , J. Stibor [-] , K. Jelen [-] - A. Švábenský [-] (88. V. Nepraš [-] )