12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Šafár s Masopustem si zastříleli, Přibyl si pokazil zápas červenou kartou

19

Luby jsou na tom špatně a ve střetu se Žihlí, kdy se bojovalo, jak se říká, o šest bodů, musely překousnout další krutou porážku. S chutí si naopak zastříleli oba útočníci Žihle, kteří nasázeli hattrick. Kaňku na výborném zápase v závěru připsal ale Přibyl, který zbytečně oslabil tým do dalších bojů.

O poločase bylo hotovo

Zápas byl v jednoznačné režii hostů, kteří se hned ve 4. minutě dostali do vedení brankou Jaroslava Šafára. Stejný hráč se o dvanáct minut později prosadil znovu a když za domácí po půl hodině hry snížil Jan Voráč, vypadalo to na z mrtvých vstání Lub. Ovšem hned záhy vsítil na rozdíl dvou branek žihelský Michal Morgenstern a dvě minuty před poločasem upravil na 1:4 Jiří Masopust.

Přibyl si pokazil svůj výkon

Chvilku po změně stran zaznamenal hattrick Jaroslav Šafár a po necelé hodině hry už to bylo 1:6, když se podruhé prosadil Jiří Masopust. Ten si v závěru připsal ještě jednu branku, a tak byl v týmu další tříbrankový střelec.

Kaňku na jinak velmi dobrém výkonu, kterou svůj tým zřejmě oslabil do dalších zápasů, byl zkrat po závěrečném hvizdu Tomáše Přibyla, který nahrál na několik branek a další spolu s Čapkem připravil. Jenže po závěrečném hvizdu, který přišel po odmávání ofsajdu, se Přibyl obořil na sudího, jelikož s postavením mimo hru nesouhlasil, vulgárně mu to dal najevo, a rozhodčí Zavadil tak vytáhl červenou kartu. Tímto se tedy bude zabívat disciplinární komise.

TJ Start Luby
Stanislav Skala, trenér: Minulý týden jsme opět přišli o dalšího hráče, celkem už je to 9 lidí, kteří by hráli a výsledky tomu odpovídají. Nejsme vůbec v dobré situaci a plno mladých hráčů, které dá se říci "lovíme z klobouku", ještě nedosahují kvalitou na 1.A třídu. Budeme doufat, že se po zimě uzdraví většina hráčů a podaří se nám urvat nějaké důležité body o záchranu.

TJ Slavoj Žihle
Robert Otcovský, trenér: Od začátku si myslím, že to bylo jednoznačné a do poločasu jsme to potvrdili i brankami. Domácí nás sice brankou na 1:2 překvapili, ale nakonec jsme ještě do přestávky rozhodli. Za další branky jsem byl rád a myslím, že to naše hráče zase bavilo. Doufám, že nás tento výsledek do posledních dvou zápasů navnadí na zisk ještě nějakého důležitého bodu s těžkými soupeři.

D. Šít [-] - V. Mańas [-] , L. Janda [-] (53. M. Lalev [-] ) , M. Pivoňka [-] , D. Beránek [-] (53. H. Pikhart [-] ) , J. Holý [-] , J. Voráč [-] (53. J. Jirotka [-] ) , R. Khomenko [-] , M. Červený [-] (53. M. Irlbek [-] ) , D. Šnour [-] , K. Šleis [-]

J. Štěpánek [-] - J. Masopust [-] , J. Brož [-] , O. Čapek [-] , M. Morgenstern [-] (73. P. Malý [-] ) , T. Přibyl [-] , J. Šafár [-] (85. V. Fink [-] ) , J. Buček [-] , R. Otcovský [-] , L. Rázek [-] , F. Půta [-]

ŽK: 56. H. Pikhart , 60. K. Šleis - 37. M. Morgenstern , 56. J. Masopust , 81. J. Brož . ČK: T. Přibyl .
Hráči zápasu: J. Šafár , J. Masopust .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Zavadil Jan - MAREK Pavel, BRŮHA Radek.