6.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2020-2021

--

Slabce neměly ve Mšeckých Žehrovicích šanci

9. J. Elsnic , 20. P. Petr , 32. J. Volf , 43. M. Sammer , 50. J. Elsnic , 65. V. Lukáč , 70. V. Lukáč , 80. J. Volf - 53. T. Lev
22

Mšecké Žehrovice potvrdily v domácím prostředí roli favorita a Slabce odjížděly s debaklem.

Základ na výhru

Celé utkání se hrálo za vydatného deště, avšak povrch se slučoval s regerélností pro odehrání zápasu. V 9. minutě si Elsnic postavil míč za hranicí šestnáctky. Obstřelil zeď, krajní hráč tečoval střelu a vlastnímu gólmanovi tak rozvlnil síť - 1:0. Ve 20. minutě Petr obětavě skočil do malého vápna soupeře a trefil parádně hlavou střílený centr - 2:0. Po půl hodině hry se trefil neúnavný dříč Volf - 3:0. Chvilku před odchodem do kabin se trefil Sammer parádním lobem přes gólmana a stanovil poločasové skóre - 4:0.

Čestný gól hostí

Po poločase o sobě dal vědět znovu Elsnic, který jako správný kapitán zavelel k útoku a zavěsil - 5:0. Hra soupeře vůbec nebyla odrazem výsledku. Slabce byly i za nepříznivého vývoje tvrdým a fotbalovým soupeřem, což přetavily zásluhou mladého Lva v 53. minutě v jediný čestný gól - 5:1. V 60. minutě přišel na hřiště čerstvý Lukáč a po pěti minutách pobytu se trefil střelou z vápna - 6:1.

Běžela 70. minuta, kdy svou pomyslnou motorku nastartoval Slavík a prohnal se s ní po pravé straně. V šestnáctce našel Elsnice, ten připravil míč za hranici vápna Lukáčovi a ten parádní přízemní střelou uklidil míč do sítě - 7:1. Běhavý Volf toho neměl stále dost, a tak překvapil gólmana z dálky a stanovil konečný výsledek - 8:1.

SK Mšecké Žehrovice
Libor Slavík, vedoucí týmu: Nebylo ideální fotbalové počasí, vydatný déšť a hrozná zima. Musím kluky pochválit už za to, že v takovém nečasu na plac vlezli. Utkání jsme zvládli v pohodě a i přes několik hluchých pasáží nebyl o našem vítězství pochyb.

M. Veselý [-] - M. Sammer [-] (46. L. Slavík [-] ) , M. Pokorný [-] , P. Petr [-] (60. V. Lukáč [-] ) , J. Svéchota [-] (53. T. Vonášek [-] ) , L. Ducár [-] , K. Uher [-] , J. Hejna [-] , J. Elsnic [-] , J. Volf [-] , R. Škutchan [-]