Redaktor: Redakce fotbalunas.cz


Reportáž

Myštěves a Klamoš si body rozdělily


Hosté vedli už od čtvrté minuty, ve druhém poločase ale dokázali sokolové srovnat. Jak zápas viděl hostující střelec?


Reportáž

Pěnčín vstoupil do sezóny výhrou v České Lípě


Kvalita a zkušenost Pěnčína ukázala Lokomotivě, co je v soutěži bude čekat. Hlavní postavou zápasu byl hostující Bárta, autor hattricku.


Reportáž

Lokomotiva přejela Rudník


Jasný zápas má za sebou hradecká Lokomotiva, která nasázela Rudníku sedmičku. Hlavní postavou byl domácí šutér Zvolánek.


Reportáž

Ratibořské Hory vezou body z Plané


Po bezgólovém prvním poločase nic nenasvědčovalo tomu, že diváci po změně stran uvidí celkem pět branek. Probudili se však především střelci hostů, a tak se rezerva Ratibořských Hor může radovat ze zisku třech bodů.


Reportáž

Holasovice nastřílely Radkovským tři branky


Utkání začalo za přihlížení asi stovky diváků velice vlažně. Příčinou možná bylo velmi chladné a nepříjemné počasí, na druhou stranu je třeba poděkovat všem lidem, kteří se na tento zápas v takovém psím počasí vydali.


Reportáž

Navrátil vystřelil Velkým Losinám vítězství v Určicích


Určice na jaře do bojů o udržení v krajském přeboru nevstoupily dobře. Nejprve prohrály s Rapotínem 3:2, nečež následovala potupná porážka s béčkem 1. HFK Olomouc v poměru 9:1. Po tomto utkání byl odvolán trenér Radek Tomšic a jeho místo zaujal Pavel Zbožínek. Ukazuje se, že to byl krok správným směrem. 


Reportáž

Jiskra Hrušov hrála v derby s Koblovem smírně 0:0


Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal nahoru dolů. Hrušov i přes velkou absenci hráčů hrál slušný fotbal a chtěl naplno bodovat, ale i domácí si vytvářeli slušné šance. Ještě v 88. minutě mohl po hezké kombinací bratrů Pechových rozhodnout hostující Josefofský, ale z malého vápna skončila jeho střela v náručích domácího gólmana. 


Reportáž

Mádr zničil Mostkovice čtyřmi góly


Brodek potvrdil pozici favorita a "smázl" mostkovický tým na jeho hřišti. Hlavním strůjcem jasného vítězství hostů byl Michal Mádr, autor čtyř gólů. Hosté se tak i nadále tlačí na čelo 1.A třídy sk. B.


Reportáž

Rusín čtyřmi brankami skolil Krásné Loučky


Hlavním strůjcem vítězství byl střelec hattricku Martin Nikodým. Jak viděla utkání domácí strana?


Reportáž

FOTO: Haviár vystřílel Ervěnicím vítězství


V utkání o třetí místo v tabulce obě mužstva začala opatrně a nikdo nenechal nic soupeři zadarmo. 


Celkový počet článků: 468