Redaktor: Redakce fotbalunas.cz


Reportáž

Holasovice nastřílely Radkovským tři branky


Utkání začalo za přihlížení asi stovky diváků velice vlažně. Příčinou možná bylo velmi chladné a nepříjemné počasí, na druhou stranu je třeba poděkovat všem lidem, kteří se na tento zápas v takovém psím počasí vydali.


Reportáž

Navrátil vystřelil Velkým Losinám vítězství v Určicích


Určice na jaře do bojů o udržení v krajském přeboru nevstoupily dobře. Nejprve prohrály s Rapotínem 3:2, nečež následovala potupná porážka s béčkem 1. HFK Olomouc v poměru 9:1. Po tomto utkání byl odvolán trenér Radek Tomšic a jeho místo zaujal Pavel Zbožínek. Ukazuje se, že to byl krok správným směrem. 


Reportáž

Jiskra Hrušov hrála v derby s Koblovem smírně 0:0


Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal nahoru dolů. Hrušov i přes velkou absenci hráčů hrál slušný fotbal a chtěl naplno bodovat, ale i domácí si vytvářeli slušné šance. Ještě v 88. minutě mohl po hezké kombinací bratrů Pechových rozhodnout hostující Josefofský, ale z malého vápna skončila jeho střela v náručích domácího gólmana. 


Reportáž

Mádr zničil Mostkovice čtyřmi góly


Brodek potvrdil pozici favorita a "smázl" mostkovický tým na jeho hřišti. Hlavním strůjcem jasného vítězství hostů byl Michal Mádr, autor čtyř gólů. Hosté se tak i nadále tlačí na čelo 1.A třídy sk. B.


Reportáž

Rusín čtyřmi brankami skolil Krásné Loučky


Hlavním strůjcem vítězství byl střelec hattricku Martin Nikodým. Jak viděla utkání domácí strana?


Reportáž

FOTO: Haviár vystřílel Ervěnicím vítězství


V utkání o třetí místo v tabulce obě mužstva začala opatrně a nikdo nenechal nic soupeři zadarmo. 


Reportáž

FOTO: Olšany se postaraly o překvapení kola. V Určicích slavily první venkovní výhru sezóny!


O velikonoční sobotě se na hřišti v Určicích střetlo místní béčko s mužstvem Olšan. Jednalo se o utkání dvou celků s opačných konců tabulky, a tak byli favoritem domácí. Ale pozor, v posledním vzájemném měření sil Určice na podzim v Olšanech prohrály 2:0...


Reportáž

FOTO: Tatran obral Brozany!

15.04.2017 00:06 Divize B

Ve 21. kole divize odjeli fotbalisté Tatranu na horkou půdu druhých Brozan, které bojují o postup do ČFL. Byl to zároveň souboj bývalých reprezentantů a medailistů z ME. Na lavičce domácích seděl Jiří Němec, stříbrný z ME 1996 v Anglii. Na lavičce Tatranu Pavel Mareš, bronzový z ME 2004 v Portugalsku. Domácí šli do vedení již po pětapadesáti vteřinách, ale vyrovnání zařídil Dolák a vítězný gól vstřelil z penalty Verner. 


Reportáž

FOTO: Rudná vynulovala Hostivici


Jak viděl utkání hostující trenér Petr Vraštil? To nám přiblížil v reportáži ze zápasu!


Celkový počet článků: 461