3.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2015-2016

Střelnice na hřišti Hlohové

16. O. Valeš , 19. L. Šilhánek , 20. T. Ježek , 45. L. Šilhánek (p.) , 48. L. Šilhánek , 53. M. Zahrádka (p.) , 57. Z. Zahoř , 61. O. Valeš , 80. Z. Zahoř , 86. J. Šimka - 22. O. Beneš , 41. V. Král
0

Rychlé vedení domácích

Na hřišti Hlohové se představili hráči Koutu a asi na tento zápas budou chtít co nejdříve zapomenout. Domácí měli velmi rychlý nástup, kdy během pěti minut dali tři branky, když se jim podařilo vytěžit z minima maximum. O branky se postupně postarali Ondra Valeš, Lukáš Šilhánek a Tomáš Ježek. Tento rychlý nástup do utkání ovšem hosty nezlomil a ti dokázali velice brzy snížit zásluhou Ondry Beneše. Pět minut před koncem to bylo již jen o jedinou branku, protože další šanci využil hostující Vojta Král. A tak bylo o drama postaráno. Jenomže po faulu v pokutovém území kopali domácí v poslední minutě prvního poločasu penaltu, kterou bezpečně proměnil druhým gólem v utkání Lukáš Šilhánek. Domácí tak do šaten odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Kolaps hostů znamenal dvoucifernou výhru Hlohové

Ve druhém poločase měli hosté možnost zdramatizovat zápas, když se jim naskytla šance pokutového kopu. Na rozdíl od domácích však svou šanci Ondra Beneš nedal a tak se skóre neměnilo. Od té doby se hra hostů tak nějak sesypala a útočilo se jen na jednu branku. Domácím naopak vycházelo téměř vše a do konce zápasu šesti přesnými ranami zatloukli pomyslný hřebíček do koutské rakve. Domácí ukončili zápas ve velkém stylu s dvouciferným skórem na své straně a doslova deklasovali hostující Sokol Kout 10:2, ač to po prvním poločase tak nevypadalo. Hosté prohráli po třetí za sebou.

TJ Sokol Kout na Šumavě
Vojtěch Král ( Sokol Kout ): Dostali jsme 3 góly z úplného nic, ale první poločas byl vcelku vyrovnaný i díky tomu, že se nám podařilo snížit. Za stavu 4:2 jsme nedali penaltu a pak se to sesypalo. Útočilo se jen na jednu branku.

TJ Sokol Hlohová
M. Zahrádka [-] - J. Čapek [-] , J. Multrus [-] , J. Ježek [-] - V. Čapek [-] , T. Ježek [-] (62. J. Šimka [-] ) , R. Vacík [-] (54. J. Váchal [-] ) , Z. Zahoř [-] - O. Valeš [-] , L. Šilhánek [-] , L. Raindl [-]

J. Ibehej [-] - S. Husník [-] , O. Beneš [-] , V. Král [-] , J. Vondraš [-] , V. Šťastný [-] , M. Dvorský [-] , L. Forst [-] , M. Hutta [-] , V. Kohl [-] , R. Švec [-]

Hráči zápasu: L. Šilhánek - O. Beneš .
Místo: Hlohová. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Pivoňka Martin - ŠIMKA Zdeněk (N), PIVOVARNÍK Tomáš (N).