2.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

Mladcová potvrdila v Jaroslavicích roli favorita

15

Hosté předvedli výborný výkon a zaslouženě si odvážejí tři body.

Hosté byli střelecky efektivnější

Do Jaroslavic zavítali fotbalisté z Mladcové, kteří patří mezi TOP týmy 1.B třídy a mají ve svém středu řadu zkušených hráčů, kteří si prošli i vyššími soutěžemi. Derby však nemá nikdy jasného favorita a tak se Mladcovjané v úvodu duelu pěkně zapotili."Domácí do utkání vstoupili aktivněji a zaslouženě šli do vedení, my jsme se rozjížděli pomaleji, pomohl nám náš první rohový kop v utkání a branka Kraváčka, poté už jsme měli utkání pod kontrolou. Ve druhém poločase jsme jsme byli jasně lepším týmem a branek v síti domácích mohlo být i víc. Se vstupem do soutěže jsme tak spokojeni," hodnotí povedený duel vedoucí mladcovského týmu Zdeněk Hrnčiřík.

Hosté dokázali náskok uhájit

První poločas tak skončil jednobrankovou výhrou hostujícího celku. Domácí ale v úvodu favorizované hosty zaskočili aktivní hrou. Mladcová se však po vyrovnání zklidnila a začala předvádět svoji útočnou hru. Tu přetavila v další branky. Domácím se podařilo výsledek kosmeticky upravit až v samotném závěru zápasu.Radek Klepal (sekretář klubu, Mladcová): „V Jaroslavicích se nám pokaždé hraje velmi špatně. Úvodní poločas byl vyrovnaný. Krátce poté, co vstřelili úvodní branku, tak jsme srovnali, a v podstatě před odchodem do šatny dali na 2:1. Druhá půlka už byla jednoznačně v naší režii. Byli jsme dominantní.“