1.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

0

TJ Blatná
Michal Vanduch (předseda TJ Blatná): Do Vodňan jsme odjeli bez Štěpána Říhy a Jirky Vitáka, ale s touhou tam bodovat. Tomu bohužel nenasvědčoval úvod utkání a brzy jsme prohrávali 2:0. Tento stav vydržel až do poločasu. Naše plány dostaly další trhliny i na začátku druhé půle, kdy jsme dostali třetí branku. V té době jsme byli na ručník. V dalším průběhu utkání se ukázal charakter mužstva. Převzali jsme iniciativu a domácí tým jsme začali přehrávat. V 62. minutě snížil Jakub Hrubý a na branku domácích se začal valit jeden útok za druhým. V 72. minutě proměnil svou příležitost Ondra Křivanec a v 80. minutě, po individuální akci, srovnal na konečný výsledek Filip Jícha. Mohli jsme klidně prohrát, ale za výkon ve druhém poločase můžou být domácí rádi za bod.