1.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2019-2020

7

Report zaslal David Řehulka. Děkujeme!

Hosté po poločase vedli

V nedělním odpoledni se oba celky utkaly na hřišti v Březové, jelikož  se shodně potýkají s nezpůsobilým stavem svých hracích ploch.

Zpočátku zápasu se hráči seznamovali s míčem i terénem a příliš šancí několik desítek diváků nevidělo. Až se začali prosazovat Větřkovice, když postupem času se v několika nadějných pozicích objevoval zejména L.Chlebík, měl i jedno  solo na brankáře, ale trestuhodně zakončoval zbrkle a mimo 3 tyče. Radkov se také párkrát dostal do pološancí, a když už to vypadalo na bezbrankový poločas, tak udeřil krajní hráč Radkova Prda a zkušeně po úniku zleva uklidil míč placírkou do branky - 0:1.

Domácí otočili

V druhé půli už přebírali aktovku hry Větřkovičtí, ale relativně dlouho se čekalo na vyrovnání. To přišlo v 67.minutě, kdy po  rohovém kopu zavěsil míč hlavou A.Vavroš. A hned v zápětí se podařil otočit stav utkání P.Boudovi, který pohotově zakončil z hranice šestnácky -2:1. I Radkov se snažil, ale vázla mu kombinace na soupeřově polovině, a tak celkem v poklidu se Větřkovickým podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce, a to ještě D.Novák mohl přidat uklidnující třetí branku. Tímto  se Větřkovice posunuli již na 4.místo tabulky a vypadá to na klidné přezimování.