Obrat víkendu

7

Vávrovicím se podařilo zvítězit v zápase, ve kterém prohrávaly o tři branky.

Rezerva Slavkova měla vskutku impozantní vtup do zápasu, když nejdříve ve 3. minutě pokořil gólmana Matějčka Ullrich - 0:1. O sedm minut později na dvoubrankový rozdíl zvyšoval přesnou trefou Najser - 0:2. Když ve 24. minutě zvyšoval slavkovský Ullrich svou druhou trefou na tříbrankový rozdíl, vypadali domácí na ručník - 0:3. Domácí ale stačili ještě do poločasu Kleinem zkorigovat - 1:3. Vstup do druhé půle vyšel lépe opět hostům a Kvarčák zvyšoval opět na trojgólový rozdíl - 1:4. Vávrovice ale zaply vyšší rychlostní stupěň a začaly úřadovat. Během minuty střelecky potentní Škopek snížil dvěma góly postupně na 2:4 resp. 3:4. (55. resp 56. minuta). Škopek byl nadále při chuti a dvacet minut před koncem už svítily na světelné tanuly dvě čtyřky 4:4. Zaskočené hosty pak dorazil minutu před koncem opět Škopek, který vstřelil svůj čtvrtý gól - 5:4. To navíc ještě s chutí hrající domácí nastřelili ve druhé půli dvě tyčky.

FK NOVA Vávrovice B
M. Matějček [-] - J. Morbitzer [-] (80. L. Foltýn [-] ) , P. Král [-] (74. J. Schreier [-] ) , J. Hanák [-] , D. Klein [-] , D. Škopek [-] (90. M. Schlehofer [-] ) , V. Mácha [-] , R. Bartusek [-] (66. J. Klement [-] ) , M. Klein [-] , T. Šenk [-] , D. Šenk [-]

TJ Sokol Slavkov B
J. Novák [-] - F. Kvarčák [-] , D. Slavík [-] , D. Pavelek [-] - R. Kinšt [-] , J. Bajgar [-] , T. Vícha [-] , D. Vrbický [-] - A. Najser [-] , L. Ulrich [-] - T. Marek [-]

ŽK: 3. M. Klein , 63. P. Král - 17. F. Kvarčák , 32. T. Vícha , 38. J. Novák , 65. L. Ulrich .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: MEIER Milan - FICEK Miroslav (N), VÁCLAVÍK Aleš (N).