8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Škorpík rozhodl hattrickem o výhře Křižanova

35

Škorpík rozhodl hattrickem o výhře Křižanova nad Radostínem.

Hosté v první půli jednou skórovali

Zápas v Radostíně začal velkým náporem hostujících hráčů,ale přesnost v zakončení vázla.Domácí se do slibných šancí  dostávali pouze sporadicky.Ve 13.minutě se ocitl před prázdnou brankou hráč Križanova,ale trestuhodně svou šanci zahodil.Hosté se dočkali až ve 40.minutě,kdy se po nedůrazu domácí obrany prosadil Škorpík.Do konce poločasu se už skóre neměnilo.

Škorpík dokončil ve druhé půli hattrick

Druhá půle začala snahou domácích o vyrovnání,ale místo toho dostali z rychlého brejku druhý gól,opět z nohy Škorpíka.Po této brance dominovali na hřišti pouze hráči Križanova.V 67 a 70.minutě zvýšili již na 0:4.Domácím se podařilo zmírnit toto skóre dvěma brankami na konečný výsledek 2:4.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek:

SK FC Křižanov
Martin Homola: Nemám rád, když někdo vidí vlastní šance, soupeřovy ignoruje a pak se diví, když je to "z ničeho" 3:3. Tohle byl ale opravdu zápas, který měl pro domácí skončit debaklem. Vyjma kvality zakončení není hráčům co vytknout, výkonem jsme domácí jednoznačně přehráli.

I. Dupal [-] - M. Špaček [-] (46. S. Berka [-] ) , J. Kohout [-] , T. Kadlec [-] , D. Hrbek [-] (75. D. Invald [-] ) , P. Císař [-] (72. P. Dvořák [-] ) , L. Kozel [-] , A. Kališ [-] , L. Dvořák [-] , R. Fňukal [-] , O. Bradáč [-]

J. Stupka [-] - L. Halámek [-] (35. A. Burian [-] ) , D. Fendrych [-] (68. L. Anděl [-] ) , L. Liška [-] , J. Milota [-] , P. Bajer [-] , M. Škorpík [-] (70. D. Bajer [-] ) , P. Kaštan [-] , R. Navrátil [-] (75. J. Uhlíř [-] ) , D. Uhlíř [-] , L. Kopáček [-]

ŽK: 37. A. Kališ , 80. O. Bradáč - 68. M. Škorpík , 85. P. Kaštan .
Počet diváků: 67. Rozhodčí: BENEŠ Jiří - DVOŘÁK Miloš, DOLEŽAL Kristián.