11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

77. J. Kanswohl (vl.)
31

Domácím pomohla ke třem bodům vlastní branka hostujícího gólmana.

V prvním poločase branka nepadla

Na katastrofálním hřišti se především bojovalo. Oba týmy si však šance dokázaly vytvořit. V první půli však hrstka diváku branku neviděla.

Domácí po přestávce rozhodli

Rozhodnutí přinesla až 77. minuta, kdy si dlouhé autové vhazování domácího celku "hodil" do své svatyně hostující brankář Kanswohl - 1:0.

Nedvědice jede v dalším kole do Moravských Budějovic. Luka hrají doma s celkem Jaroměřic.

SK Pernštejn Nedvědice
Michal Havlíček (hráč): Bereme šťastné tři body díky tomu, že v závěru zaváhal brankář hostujícího celku.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Radek Toman (hráč): Na těžkém terénu to byl více boj než fotbal. Bojovali jsme, měli dvě nebo tři šance, ale když si hodíme míč do vlastní branky, tak je to těžký...

D. Havlík [-] - Z. Prudký [-] (73. J. Sytař [-] ) , M. Pachlopník [-] (53. D. Mareš [-] ) , M. Vašíček [-] , F. Škutchan [-] (87. R. Švestka [-] ) , D. Kolbábek [-] (60. J. Pachlopník [-] ) , M. Vašíček [-] , D. Houdek [-] , L. Trdý [-] , R. Krejčí [-] , J. Veselský [-]

J. Kanswohl [-] - M. Zámostný [-] , J. Hájek [-] , Š. Číhal [-] , L. Vařejka [-] , M. Bratršovský [-] , T. Kašík [-] , D. Horáček [-] , M. Kubeš [-] , T. Pokorný [-] , P. Navrátil [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: LANDSMAN David - SOUKUPOVÁ Věra, KALVODA David.