2.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Benfika zvládla duel s Chotíkovem

29

V rámci 2. kola KPM nečekalo Chotíkov nic lehkého, jelikož jeho hráči zamířili na Chodsko, kde je čekala domažlická rezerva..

Šmejkal poslal domácí do vedení

První dějství zápasu bylo vyrovnané a ani jeden z celků nechtěl udělat chybu a inkasovat první.

V 26. minutě otevřel účet zápasu domácí kanonýr Šmejkal, který se dostal k odraženému balónu a ten tvrdou střelou dopravil za záda gólmana Krásla.

Oba týmy měly poté dobré šance na vstřelení branky, avšak ty ke změně skóre nevedly a tak první poločas skončil hubenou výhrou Domažlic 1:0.

Chotíkov utkání zdramatizoval

Hosté se ve druhém poločase hnali za brankou, která by znamenala srovnání kroku s domácími.

Byli to ale opět Chodové, kdo udeřil. Po standartní situaci si balón v klubku hráčů našel kapitán Javorský a nedal Kráslovi šanci.

Chotíkov však nic nevzdal a odměnou mu bylo zkorigování výsledku v 74. minutě, které měl na svědomí agilní Týml.

Domácí si již vedení 2:1 zkušeně pohlídali a i ve druhém utkání nové sezóny bodovali naplno.

FC Chotíkov 1932
Petr Kučera, hrající trenér hostí: Na zápas jsme se pečlivě připravovali a celkem jsme měli soupeře přečteného, bohužel se nám nepodařilo i přes vyrovnaný průběh v poli opět zabodovat. Kluci však předvedli o 100% lepší výkon než v prvním zápase a věřím, že body brzy přijdou. Benfika měla o jednu dvě loženky víc a tak si výhru i zaslouží, spíše mi ale mrzí, že jsme právě ty loženky přečkali a pak jsme inkasovali po odrazu a střele z dálky a standartní situaci..