2.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

FOTOGALERIE: Černice překvapily a zvítězily i ve druhém kole

16. J. Krystl , 24. T. Hrach , 33. T. Hrach , 88. P. Toman - 68. F. Róth (p.) , 77. K. Kazda
29

V tomto utkání byla mírným favoritem Zruč, domácí však ukázali svou sílu a i díky dvoum gólům Hracha zvítězili poměrem 4:2..

Gólová smršť v podání Černic

Domácí vlétli do utkání proti silné Zruči jako uragán a již v 16. minutě se dostali do vedení zásluhou Krystla.

Tato brzká branka ale Černice neuspokojila, spíše naopak. Zruč měla s pohlednými kombinacemi co dělat a jen horkotěžko odolávala.

Druhý gól padl ve 24. minutě znovu do sítě hostů, tentokrát se do listiny střelců zapsal agilní Hrach.

Ten samý hráč vstřelil i třetí gól nováčka soutěže ve 33. minutě a uštědřil tak Zruči další krutou ránu.

I přes převahu se domácí po zbytek první půle už neprosadili a vyhráli ji tak suverénním způsobem 3:0.

Pojistku přidal střídající Toman

Zruč šla do druhého poločasu s jasným cílem a to s co nejrychlejším snížením a následným obratem.

V 68. minutě se podařilo dát branku na 1:3 Róthovi, který se postavil k nařízené penaltě a bezpečně překonal Bouzka.

Deset minut poté se prosadil zručský střídající Kazda a skóre tak bylo už jen o jeden gól.

Hosté tak v závěru vsadili vše na jednu kartu a otevřeli obranu, což se jim stalo osudné. Dvě minuty před koncem hrací doby se totiž do dobré pozice dostal rovněž střídající Toman a podařilo se mu překonat Zacha.

Černice tak zvládly i svůj druhý zápas v této sezóně a berou všechny tři body.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč hostí: V prvním poločase jsme brzy prohrávali 0:3 a mohlo to být i daleko horší, jelikož soupeř měl další dobré příležitosti, které ale naštěstí pro nás nevyužil. Druhá polovina pro nás začala lépe a podařilo se nám snížit na rozdíl jediné branky, soupeř však stihl opět odskočit a my už s tím nic udělat nedokázali a tak Černice zaslouženě zvítězily.