3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

--

--

--

Prachatický kapitán putoval už ve 4. minutě pod sprchy. Vodňany si ale nechaly tři body vyfouknout!

25

Domácí hráli praktický celý zápas proti deseti. Jenomže Prachatice se přesto nedaly lacino...

Kováč ve 4. minutě hasil nebezpečí tak, že zezadu skosil soupeře jako poslední hráč a sudí Leiš neváhal - červená. Jenomže do vedení šli i přes oslabení hosté. Vodňany pak sice otočily vývoj na 2:1, Fischer má ale v úvodu sezóny parádní fazónu a svým druhým gólem v zápase srovnal.

Domácí v 62. minutě poslal znovu do vedení Šťastný. Když už se zdálo, že Vodňanští si připíšou hubenou výhru, sebralo deset statečných z Prachatic zbytky posledních sil a dvacetiletý Sova dostal míč za Budínova záda - 3:3!