--

--

Dominantní Mariánské Lázně nestačily na produktivní Hořovicko

28

Body potřebovaly oba kluby, vzhledem k postavení k tabulce. „Mariánky“ byly po většinu zápasu lepší, bohužel jejich střelecká neschopnost vyústila ve výhru domácích.

Fanoušci na první gól zápasu nemuseli čekat nějak obzvlášť dlouho, protože ve 3.minutě domácí stoper Mach prošel celé hřiště a gólem k tyči poslal svůj tým do vedení 1:0.

Po prvním gólu převzal iniciativu držení míče hostující tým. Tento tlak dokázaly Mariánské Lázně zužitkovat až ve 35. minutě, když Šácha dalekonosnou střelou po chybě brankáře vyrovnal. 1:1.

Po vyrovnávajícím gólu tlak hostujících neustával, a ke konci 1.půle po faulu Machurky kopaly „Mariánky“ penaltu, kterou naštěstí pro domácí Hořovicko Koten chytil a odčinil tak svou chybu.

Druhá půle probíhala ve stejném scénáři, jako ten první. Hostující ale nedokázali proměnit ani jednu z mnohých šancí a jak ve fotbale bývá – nedáš dostaneš. Po ojedinělém útoku Pyšek zatáhl míč po pravé straně, odcentroval do vápna a v 69. minutě Novotný vsítil vítězný gól. 2:1. Vyhrál šťastnější a produktivnější tým.

SK Hořovice
Jaroslav Kuchař – asistent trenéra: „Soupeř byl po většinu zápasu lepší, my jsme ale ukázali svojí produktivitu a využili jsme ji. Mám radost ze tří bodů.“