12. D. Cupák (p.) , 50. P. Musil , 54. P. Musil , 72. R. Záruba - 20. P. Novotný
15

Nováček soutěže vytěžil z úvodního kola tři body.

Po půli nerozhodně

Ráz zápasu určila 12. minuta. Fikar byl ve vápně trefen do ruky a sudí Řezníček ukázal na penaltový puntík. Exekuce se ujal Cupák a otevřel skóre - 1:0. Hosté se pak dostali do hry a odehrávala se vyrovnaná partie. Ta se ve 20. minutě srovnala i výsledkově. Málek našel přesným nákopem z kraje hřiště Pavla Novotného a ten přesnou hlavičkou obelstil domácího gólmana Šurkalu - 1:1. Do přestávky už další branka nepadla. Důležitý moment však přišel ve 43. minutě, kdy byl vyloučen hostující Fikar a domácí tak celou druhou půli hráli proti oslabenému soupeři.

Domácí po pauze rozhodli

Utkání rozhodl hned z kraje druhého poločasu Musil. Toho v 50. minutě poslal parádní šajtlí do sóla Švancara a Musil si sám před Pometlem věděl rady - 2:1. Chvíli na to dostal Musil příliš prostoru na hranici velkého vápna a tvrdou střelou uklidnil domácí celek - 3:1. Střelecký účet zápasu uzavřel v 72. minutě Záruba - 4:1.

Start jede v dalším kole do Břeclavi. Ždírec hostí na svém hřišti Jihlavu.

TJ Start Brno
Libor Danihelka (trenér): V prvním poločase jsme se prosadili z penalty Cupákem, ale po chybě v našem vápně soupeř hlavou vyrovnal. Výkon v první půli se mi nelíbil, a tak jsem o poločase zvýšil hlas. Brzy po změně stran se dvakrát prosadil Musil a jednou Záruba. Utkání jsme dohráli v klidu.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Je to škoda. Směr utkání udalo vyloučení našeho hráče. V pěkném areálu se fanouškům a rozhodčím bude líbit.

J. Šurkala [-] - T. Praks [-] , P. Svoboda [-] , D. Cupák [-] - V. Ryšavý [-] (84. M. Mikeš [-] ) , P. Švancara [-] (77. M. Pařízek [-] ) , O. Pelc [-] (82. D. Lang [-] ) , L. Matyska [-] - R. Záruba [-] , R. Chyla [-] (56. M. Krištof [-] ) , P. Musil [-]

S. Pometlo [-] - M. Vopršal [-] , P. Klimeš [-] (77. O. Slavík [-] ) , R. Kolouch [-] , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , L. Dočekal [-] , D. Pelikán [-] , P. Novotný [-] , J. Málek [-] , P. Pátek [-] (87. J. Zahradník [-] )

ŽK: 26. R. Záruba , 45. D. Cupák , 45. T. Praks , 60. P. Švancara , 82. O. Pelc - 36. J. Fikar , 74. P. Klimeš . ČK: 43. J. Fikar .
Hráči zápasu: P. Musil , R. Záruba - P. Novotný .
Počet diváků: 320. Rozhodčí: Řezníček Tomáš - HUBENÝ Lukáš, BĚHAL Radek.