23.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Vejprnice nestačily na Stříbro

57. A. Heller (p.) - 76. P. Demjan , 82. D. Tůma
25

Koncovku vyrovnaného zápasu nakonec zvládli lépe hosté, kteří si tak odváží další tři body

Poločas téměř bez šancí

První polovina zápasu mezi Vejprnicemi a Stříbrem byla vyrovnaná od začátku do konce. Hra nabídla mnoho osobních soubojů a šancí bylo málo.

Jak Vavrík tak Hruška v brance hostů tak byli relativně bez práce.

Po pětačtyřiceti minutách byl stav zápasu 0:0.

Obrat dokonal Tůma

Hned v úvodu druhého poločasu přišla rána pro domácí Slavii. Puhlovský totiž obdržel zbytečnou a hlavně druhou žlutou kartu a musel předčasně z hřiště. Hostům se tak naskytla jedinečná možnost téměř čtyřicetiminutové přesilovky.

Byli to ale domácí, kteří se dostali do vedení. V 57. minutě odpískal rozhodčí Duspiva pokutový kop, ke kterému se postavil Heller a prostřelil Hrušku.

Oslabené Vejprnice byly poté nebezpečnějším celkem a mohly navýšit vedení. Rychlý brejk, při kterém šel jeden z domácích hráčů sám na hostujícího gólmana však gólem neskončil.

Jak už to tak ve fotbale bývá, nedáš, dostaneš. V 76. minutě se po standartní situaci prosadil Demjan a srovnal na 1:1.

No a o šest minut později udeřil po rychlé akci Tůma a poslal Stříbro do vedení.

Domácí se snažili vyrovnat a vynutit si penalty, to se jim však nepodařilo a Stříbro tak opět zvítězilo za tři body.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: Odehráli jsme vyrovnané utkání, první polovina byla bez větších šancí. Na začátku druhého poločasu přišlo naše hloupé vyloučení. Paradoxně nám ale pomohlo, jelikož hned vzápětí jsme se dostali díky pokutovému kopu do vedení. Poté jsme měli další šance, které jsme ale neproměnili. Soupeř následně utkání otočil a potrestal nás za naši nemohoucnost v zakončení.

TJ Baník Stříbro
Radek Hřebík, kapitán hostí: Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro nás. Klíčový byl fantasticky výkon nestarnouciho golmana hrušky, který nám vychytal tři body.

J. Vavrík [-] - V. Puhlovský [-] , D. Svoboda [-] , F. Krejčí [-] , R. Křen [-] , P. Bárta [-] , A. Heller [-] (78. L. Paul [-] ) , D. Šural [-] (84. M. Hájek [-] ) , A. Kolář [-] , L. Rada [-] , L. Rauch [-]

E. Hruška [-] - T. Bůžek [-] (90. L. Dolejš [-] ) , O. Pavlas [-] , P. Šmídl [-] , T. Florus [-] (64. M. Vyšín [-] ) , T. Vejvoda [-] , R. Dyk [-] , D. Tůma [-] , G. Lanfranchi [-] , P. Demjan [-] (90. T. Mráček [-] ) , R. Hřebík [-]

ŽK: 20. D. Svoboda , 42. V. Puhlovský , 75. P. Bárta , 90. L. Rada - 33. T. Florus , 44. P. Šmídl , 68. G. Lanfranchi , 73. R. Dyk , 85. P. Demjan . ČK: 51. V. Puhlovský .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Duspiva Václav - FILLINGER Miloš, ŠIMEK František.