14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

88. R. Hošek - 45. D. Russ , 51. J. Jun
26

Radostín doma v posledním kole prohrál o branku s postupujícími Hamry.

Russ vstřelil branku do šatny

Poslední utkání ročníku 2018-2019 mezi už jistým postupujícím týmem Hamrů a nepříliš vydařené jarní části

mužstva domácích skončil předpokládanou výhrou hostujícího týmu. V zápase  hraném již v pátek odpoledne, dominovali  hráči Hamrů.Od začátku se maximálně drželi na balónu a snažili se využít jakékoli okénka v domácí obraně.V prvních 25.minutách se snad čtyřikrát objevil ve vyložené šanci Filippi Lukáš,ale brankář Dupal doslova čaroval.Domácím se  vůbec nedařilo kombinovat s balónem, lehce ho ztráceli a velmi těžko získávali pod kontrolu.V první půli se k zakončení dostali jen sporadicky.Když už si oba týmy myslely,že poločas skončí bez branek,zjevil se před brankou ve 45.minutě úplně osamocen David Russ a ač netrefil míč čistě skvělého brankáře domácích dokázal překonat.

Domácí již vyrovnat nestihli

Ve druhé půli se obraz hry nijak nezměnil. V 51.minutě zvyšoval Jun po nedůrazu domácí obrany ve vápně na 2:0.Hosté si náskok víceméně s klidem udržovali,ale chyby se také nevyvarovali,kdy až v samém závěru korigoval výsledek na 2:1 Hošek.Tímto výsledkem také utkání skončilo.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek:

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: Jako Žďas “D” jsme utkání zvládli opět dobře. Měli jsme mnoho šancí, ale nevyužili je. Naštěstí stačily na výhru dvě branky, i když soupeř v závěru zabral. Trenér kousek od Bystřice tak bude muset se svým týmem více potrénovat a ne se jen navážet do soupeřů :)

I. Dupal [-] - R. Večeřa [-] , J. Kozel [-] (77. P. Dvořák [-] ) , L. Oulehla [-] , M. Gregar [-] (65. D. Krča [-] ) , P. Císař [-] (74. R. Hošek [-] ) , D. Toman [-] , L. Dvořák [-] , T. Kadlec [-] , P. Dvořák [-] , J. Kohout [-]

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] (55. T. Novotný [-] ) , P. Novotný [-] (53. J. Dvořák [-] ) , J. Zeman [-] , J. Jun [-] , L. Filippi [-] , D. Russ [-] , J. Miklík [-] (58. P. Hron [-] ) , I. Sojma [-] , V. Franěk [-] (60. P. Vašek [-] ) , A. Šabart [-]

ŽK: 82. T. Novotný .
Hráči zápasu: I. Dupal - D. Havlík .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: BUDÍN Jan - HINTENAUS David (N), VEČEŘA Pavel (N).