24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Dolní Rožínka doma přehrála Bobrovou

35

Ve formě hrající Dolní Rožínka porazila o druhou příčku usilující Bobrovou.

Dolní Rožínka dvakrát skórovala

Za příjemného fotbalového počasí přivítali fotbalisté z Dolní Rožínky na svém hřišti ve formě hrající borce z Bobrové. Dle prognóz se očekávalo vyrovnané fotbalové utkání, avšak opak byl pravdou a hráči domácího celku byli snad v průběhu celého zápasu lepším týmem a zaslouženě výsledkově dominovali 5:1.

Skóre utkání otevřel v 16. minutě po ose Čermák, Sluka středopolař Pavel Bartoněk, jenž svůj samostatný nájezd dokázal s chladnou hlavou proměnit, hostujícího gólmana v klidu obešel a poté uklidil balón do prázdně svatyně. Další branku přidal ve 30. minutě po skvěle zahraném přímém kopu domácí stoper Marek Lukš. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro domácí, nutno poznamenat, že zcela zaslouženě.

Domácí navýšili skóre třemi brankami

Do druhé části utkání znovu lépe vstoupili hráči Baníku. V 56. minutě navýšil skóre na tříbrankový rozdíl, na jaře v pohodě hrající střelec Honza Čermák. O deset minut později došlo ke korekci skóre z pohledu hostů. Po výborně zahraném přímém kopu, hlavou rozvlnil síť Michal Hájek. Jestliže se mohlo zdát, že dojde ke zdramatizování utkání, Roman Sluka byl proti a v 70. minutě opět domácím vrátil tříbrankové vedení. Utkání se poté už pouze dohrávalo a poslední sladkou tečku pro domácí fanoušky zaznamenal druhý stoper domácích Lukáš Hofman.

Příští kolo odjíždí DR na hřiště nebezpečného soupeře TJ Družstevník Bory. Bobrová přivítá hráče Jimramova.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Jokl: Dnes jsme zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Dnešní zápas se nám absolutně nevydařil, domácí nás ve všech činnostech předčili ".

Z. Horák [-] - R. Sluka [-] (74. Z. Konček [-] ) , P. Bartoněk [-] (87. J. Vařejka [-] ) , J. Čermák [-] , P. Vondruška [-] , P. Sedlák [-] , L. Hofman [-] , J. Večeřa [-] , S. Balák [-] , M. Lukš [-] , T. Hille [-] (62. J. Bílek [-] )

T. Flek [-] - J. Ptáček [-] (69. V. Mahel [-] ) , M. Malý [-] , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-]

ŽK: 69. J. Čermák , 81. L. Hofman .
Počet diváků: 54. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana, DOLEŽAL Kristián.