18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

33. D. Hodzic , 61. D. Hodzic , 90. M. Polonec - 72. M. Malý , 77. M. Malý
43

Křoví gólem z poslední minuty rozhodlo zápas proti druhé Bobrové.

Křoví se dostalo do vedení

Do utkání vstupovalo Křoví, které bylo v tabulce na desátém místě v pozici outsidera. Druhá Bobrová chtěla navázat na dobré jarní výsledky. Byli to domácí, kteří zahrozili jako první a v 5. minutě se pískala penalta, kterou ale domácí poslali do spojnice. Tlak domácích nadále pokračoval a Kalina trefil v 9. minutě tyč. V 17. minutě to byl opět s chutí hrající Kalina, kterého střela již směřovala do branky, ale pata hostujícího obránce zabránila v cestě do odkyté branky. Tak musel až v 33. minutě předvést své umění Dino Hodžič a střelou z trestného kopu vymetl šibenici - 1:0. Hosté se za celý první poločas dostali do jedné vážnější akce, kterou ale neproměnili. Poločasový stav byl tedy zaslouženě příznivější pro domácí fotbalisty.

Polonec rozhodl v poslední minutě

Druhý poločas začal pro hosty neštastně, když ve 48. minutě vyfasoval Hrbek červenou kartu. Domácí dokázali v 61. minutě, navýšit skóre, když po akci Hodžiče si hosté vstřelili v 61. minutě vlastní gól - 2:0. Paradoxně hosty tento stav nabudil a během pěti minut Martin Malý dvakrát skóroval a v 77. minutě bylo vyrovnáno - 2:2. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, domácí hodili v poslední minutě dlouhý aut, který po teči doputoval až k Poloncovi, který rozhodl - 3:2. Příští kolo se představí Křoví v Borech, Bobrová přivítá Radostín.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: V první půli jsme byli jasně lepší. Ve druhé půli hosté i o deseti vyrovnali, my jsme nakonec v poslední minutě rozhodli o překvapivé výhře.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " První půle byla špatná, po pauze jsme i v deseti dokázali vyrovnat, nakonec ale odjíždíme bez bodů. Víc než prohra nás ale mrzí ztráta Járy Stupky po "žlutém" faulu. Přejeme mu brzké uzdravení. "

P. Karmazín [-] - R. Datinský [-] , L. Knotek [-] , M. Kalina [-] , D. Hodzic [-] , M. Polonec [-] , M. Ivančík [-] , R. Roštinský [-] , D. Tauterman [-] , J. Ráboň [-] (84. L. Mencler [-] ) , V. Logara [-]

T. Flek [-] - J. Zalaba [-] , J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] (60. V. Mahel [-] ) , M. Malý [-] , V. Křepela [-] , T. Hrbek [-] , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] (84. J. Ptáček [-] ) , L. Křepela [-] , K. Flídr [-]

ŽK: 33. R. Kratochvíl . ČK: 48. T. Hrbek .
Hráči zápasu: M. Kalina , D. Hodzic , M. Polonec - M. Malý .
Počet diváků: 54. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - PTÁČEK Martin, KVASNICA Petr (N).