26.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

--

--

18

V souběžně hraném zápase totiž Meteor Tábor porazil Včelnici a právě on se zachránil, černý Petr zůstal budějovickému celku, který se po letech loučí s I.A.

V jedenáctce Šumavanu nastoupili 43letý Michal Chvosta s 15letým synem Václavem.

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér): Poslední zápas této divné sezóny se nám vůbec nepovedl. Hrálo se ve velikém vedru a my opět z různých důvodů neměli nikoho na střídání. Na začátku jsme zůstali v kabině a po dvou chybách v obraně už v 7. minutě prohrávali 2-0. To nás trošku probudilo, začali jsme konečně hrát a snížili Martinem Kvapilem. Přišla opět další chyba a poločas skončil 3-1. Ve druhé poločase jsme se snažili něco s výsledkem udělat, ale my jsme naše šance neproměnili a domácí dali na co sáhli. Konečný výsledek je pro nás krutý. Obrovskou pochvalu zaslouží všichni kdo na zápas jeli a hlavně dorostenci, bez kterých by jsme zápas opět neodehráli. Děkujeme Vimperk Hooligans za podporu v jarní části sezóny! Na podzim odstartujeme společně novou sezónu!