22

Dosud bylo největším debaklem sezóny skóre 6:0 (Lhenice - Vimperk) a 1:7 (Vimperk - Lažiště), ale Spartak přidal nyní ještě dva kousky navíc. První půle přitom ještě skončila jen dvoubrankovým rozdílem. Ve druhém poločase se ale rozjel gólostroj. Na zápase fotil Roman Dohnal!

Počet diváků: 110. Rozhodčí: BROM Josef - PRŮCHOVÁ Nikola, SYROVÁTKA Jan.

Hráč, Vedení klubu, Administrátor klubu - FC AL-KO Semice | Jihočeský | Písek

Michal Špírek

Expert: Marek Kodras

V tomto utkání se opřeme o naši ofenzivní sílu. Oba naši útočníci dali za první čtyři zápasy dohromady neskutečný jeden gól. Co se však povedlo minulý týden ve Vimperku? Náš gólman Karel Brůha udržel poprvé od mladší přípravky čistý štít, za což mu moc gratuluji. Dalším pozitivem je, že jsme minulý domácí zápas po roce a devatenácti měsících vyhráli doma. Očekávám tedy ofenzivní smršť a neuvěřitelné množství zahozených šancí. Po 90 minutách bude na tabuli svítit skóre 0:0.