20.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

Rezerva Sušice ztratila jasný zápas

1. J. Chudý , 45. J. Dryk , 67. M. Kramár - 68. M. Hájek , 85. M. Urban , 90. V. Slivoň (p.)
7

Vedení 3:0, 15. minut do konce. Co se může ještě stát? Zdálo by se, že už nic, ale.....

Branka ve 20. vteřině zápasu

B-tým Sušice chtěl navázat na jarní domácí sérii, což se dařilo a poločasové vedení 2:0 nasvědčovalo klidnému průběhu. První branku vstřelil Jan Chudý ve 20. vteřině po přihrávce od Martina Kramára. Po celý první poločas byli domácí lepší. Janovice hrozily jen zřídka. Ve 45. minutě utekl po pravé straně Jakub Dryk a poslal Sušici do dvoubrankového vedení.

Závěr patřil hostům

Když přidal mladíček Kramár branku na 3:0, vypadalo to na prodloužení série ve všech směrech. Vzápětí hosté snížili na 3:1, poté přišla červená karta pro Pavla Hrubce, který do té doby, skvěle řídil střed hřiště společně s Pavlem Hubáčkem a hra B-týmu se rozsypala jako domeček z karet. Postupně hosté přidali dvě branky a šlo se do penalt, ve kterých byli hosté úspěšnější.