25.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

--

9

Hřebeč - Poříčí jelo do Hřebče naladěné po výhře nad Lhotou a o svém vítězství rozhodli hosté již do poločasu.

Poklidné vedení hostí

Oba týmy nastoupily do zápasu s vynucenými změnami v sestavě. Hrál se kombinační fotbal a po jedné takové akci udeřili hosté ve 12. minutě, když skóre otevřel Verner, který zužitkoval přihrávku L. Balaty - 0:1. Do další šance se dostal L. Balata po pěkné souhře středové řady a Jíši. Navýšení skóre ale nepřišlo.

Změna stavu přišla až ve 24. minutě po technickém zakončení z hranice vápna P. Pohorského - 0:2. A o čtyři minuty později bylo v táboře Posázavanu ještě více důvodů k radosti, druhou branku v zápase přidal Verner, když využil přesného míče od spoluhráče Jíši - 0:3. Další dvě brankové šance hosté ještě nevyužili.

Verner dovršil hattrick

Do druhého poločasu vstoupilo mužstvo Hřebče aktivně a do první šance se dostal bývalý hráč Poříčí Sedláček, ale brankář Soukup byl pozorný a se zakončením si poradil. V 58. minutě skončil odražený míč od Vacka na tyči hostující brány.

V 62. minutě se přece jen domácí dočkali gólu po přesné hlavičce Pinkase - 1:3. Jednou poté dokonce hostující stoper Peroutka vykopával míč z brankové čáry.  To bylo ale ze strany domácích všechno a poslední slovo si vzal v 90. minutě opět Vener, dovršil hattrick a dal výsledku konečnou podobou - 1:4.

Poříčí potrvrdilo tři body z minulého kola nad Lhotou a dál se drží v top čtyřce tabulky.