16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

Souboj prvního se třetím rozhodovaly penalty

20. R. Čonka , 34. J. Lakó - 65. J. Musil , 76. J. Musil
0

Parádní představení dvou týmů z vrcholu tabulky viděli diváci v Heřmanově Huti. Domácí po prvním poločase vedli o dvě branky, ovšem hosté se nechali zahanbit a dramatické utkání tak rozhodovaly až pokutové kopy.

Zajímavé utkání nabídlo na obou stranách dva rozdílné poločasy. V tom prvním se lépe dařilo domácím. Ti se již ve dvacáté minutě ujali vedení, když se po pěkné kombinaci a následném centru do vápna prosadil René Čonka. A za nedlouho poté bylo na stadionu ještě veseleji. Jan Lakó tváří v tvář gólmanovi nezazmatkoval a uspěl přehozením protivníka, balón dopadl přesně k tyči.

Jen co si ale týmy prohodily strany, karta se obrátila. Dva rychlé góly zaznamenali i hosté, přesto se prosadil stejný hráč. Josef Musil nejprve po dorážce na malém vápně otřel míč o tyč, za dalších jedenáct minut rozvlnil síť po pěkné střele zpoza vápna. Utkání se tak dostalo až k penaltovému rozstřelu.

V pokutových kopech hosté selhali, naopak domácí mohli slavit vítězství v poměru 4:1.

TJ Heřmanova Huť
Vladimír Vavřina: „Myslím si, že na okresní přebor to patřilo k lepším utkání. Soupeř byl rozhodně kvalitní a nás samozřejmě mrzí ztráta dvoubrankového vedení, když jsme si vybrali hloupou čtvrt hodinu ve druhém poločase.“

TJ Jiskra Křelovice
Petr Masák: „Nic moc krásného jsme asi neviděli, vítězil spíše bojovný fotbal. V první půli byli domácí lepší, druhou trošku odešli fyzicky a hráli jsme my, i když tím nechci říci, že by soupeř neměl šance. Ale ve výsledku padly góly v jednom i druhém poločase pouze do jedné branky.“

P. Kalián [-] - P. Gust [-] , M. Šůla [-] , V. Lakó [-] , V. Paveza [-] , V. Mencl [-] - M. Lakó [-] , J. Lakó [-] , R. Čonka [-] - M. Veselovský [-] , B. Németh [-]

R. Šesták [-] - M. Blažek [-] (60. J. Nohel [-] ) , T. Blažek [-] , J. Gruber [-] , L. Kyprý [-] - P. Vacín [-] (46. Z. Tabaček [-] ) , K. Bican [-] , V. Tyr [-] , J. Zeman [-] , P. Masák [-] - J. Musil [-]