4.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2018-2019

--

--

Lhenické béčko překvapivě zaváhalo

21

Záložní lhenický tým po prohře v minulém kole doma s Husincem 1:3, nebodoval tentokrát ani ve Sv.Maří, kde se bodový zisk předpokládal…

První poločas tohoto utkání oboustranně nenabídl kvalitní fotbal. Domácí na menším hřišti postavili svoji hru na nakopování dlouhých míčů do soupeřovy šestnáctky, na což hostující tým nenacházel recept, když tři prvopoločasové góly padly do jeho sítě právě po dlouhých nákopech před branku za důrazného a důsledného zakončení - ve 21.´ Topkou a ve 28.´ a 36.´ Košařem. Do poločasu druhého tak rezervisté vstupovali s tříbrankovou ztrátou (3:0), a ač se jejich herní projev výrazně zlepšil za získání herní převahy, kterou sice vyjádřili dvěma gólovými trefami – v 51.´ Wimberský a v 80.´ Beranem – a i dalšími nevyužitými brankovými možnostmi, alespoň na zplichtění nepříznivého stavu již nedosáhli. A tak se zrodila druhá prohra rezervy v řadě v tomto novém ročníku OP.

AUTOR: JAN BUMBA

SK Svatá Maří Magdaléna
T. Bostl [-] - J. Hrabák [-] , J. Kuneš [-] , Š. Luks [-] , R. Skalický [-] , V. Topka [-] , P. Sýs [-] , T. Hubáček [-] , M. Macháček [-] , J. Bláha [-] , M. Skalický [-]

SK Lhenice B
P. Dušek [-] - P. Sládek [-] , R. Sura [-] , J. Pokorný [-] , V. Wimberský [-] , J. Beran [-] , R. Houška [-] , D. Kolář [-] , J. Exner [-] , F. Jeníček [-] , J. Mrkvička [-]

ŽK: 63. J. Pokorný , 70. P. Starý , 72. J. Beran .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Heinzl Václav - CHVÁL Vlastimil (N), BOŠKA Pavel (N).