13.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

Březové zazpíval doma kanárek

24

Stěbořice po celý zápas dominovaly a zaslouženě si odvezly tři body.

Stěbořice vedly o čtyři branky

Březové se domácí zápas se Stěbořicemi vůbec nepovedl a hosté domácím naložili šest branek. Už v úvodní čtvrthodině zavraždili šance Graca s Davidem Burdou. V 16. minutě dokonce rozezvučel David Burda tyčku domácí klece. Své střelecké představení začaly Stěbořice po dvaceti minutách, když se ve vápně uvolnil Kokošek a zametl míč k tyči – 0:1. O dvě minuty později prostrčil Graca míč na Šindeláře, který nedal Hromadovi nejmenší šanci – 0:2. ve 27. minutě se ještě hostující Šmalec zaszřeloval, když po rohovém kopu poslal míč hlavou mimo cílené zařízení. Po půlhodině hry krásně zakombinovali Šindelář se Šmalcem a druhý jmenovaný zvyšoval už na 0:3. Ve 37. minutě naservíroval Graca balon Davidu Burdovi, a ten už věděl kam s ním – 0:4. Březová se dostala ke slovu teprve ke konci poločasu, ale hlavička Řehulky neměla patřičný směr.

Stěbořice navýšily vedení

Zkraje druhého poločasu vyslal Kubalák do samostatného nájezdu Gracu, který pokořil zkušeně Hromadu – 0:5. Poslední hřebíček do domácí zatloukl v 64. minutě Kubalák, který dopravil míč do sítě skluzem - 0:6. Stěbořice pak prostřídaly a ubraly z tempa, a zápas se praktický jen dohrával z povinnosti. Březová se i ve druhém poločasu dostala pouze k jednomu zakončení, ale Pretsch se ze strany proti Losertovi nedokázal prosadit. Stěbořice si tak v pohodě dokráčely za třemi body.

TJ Vítěz Březová
David Řehulka (hráč): Nemám k tomu co říct, podali jsme strašný výkon, dělali jsme neskutečné díry v obraně a hosté to nemilosrdně trestali. Hodně nám chyběli Tomáš Křenek a Kalivoda.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): Byl to jednoznačný zápas v naší režii a po zásluze jsme vyhráli.

J. Hromada [-] - L. Lyčka [-] (65. M. Krzisch [-] ) , I. Lyčka [-] (14. A. Šuhajík [-] ) , P. Křenek [-] , O. Lodňánek [-] , M. Šuhajík [-] , D. Řehulka [-] , M. Šustek [-] , M. Pretsch [-] , P. Cihlář [-] , J. Kostera [-]

J. Losert [-] - D. Burda [-] (65. V. Kramný [-] ) , A. Kubalák [-] , M. Otipka [-] , V. Graca [-] (70. P. Fiedler [-] ) , R. Kokošek [-] , O. Šmalec [-] , P. Čavera [-] , M. Kokeš [-] (55. J. Fiedler [-] ) , J. Šindelář [-] , L. Burda [-] (76. F. Otipka [-] )

Hráči zápasu: V. Graca , J. Šindelář .
Počet diváků: 44. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - SLÁNSKÝ Jan (N), ŠOFER Ivo (N).