11.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

8. D. Mrva , 49. R. Hahn
18

Kobeřice se brzy ujaly vedení, které pojistily těsně po pauze.

Kobeřice šly do vedení

Poslední Kobeřice zaskočily na jejím hřišti Vřesinu, která se v posledních zápasech výsledkově a herně trápí. Hosté už nastoupili v sestavě se svou brankářskou jedničkou a bylo to na jejich výkonu hned znát. Po dvou minutách vystrašil hostujícího gólmana Stříbného jedovatou střelou Boháč. Kobeřice domácí zaskočily v 8. minutě, když na rohu šestnáctky si zpracoval míč Mrva a nechytatelně zavěsil k tyči a gólman Lampart byl zcela bez šance. – 0:1. Vřesina do poločasu reagovala po centru tyčkou Boháče, V závěru poločasu utekl po křídle Ondřej Kocián, který odcentroval na Felgeträgera, jenž nedokázal uklidit balon do odkryté brány. Do kabin tak odcházely vesleji Kobeřice.

Kobeřice vedení pojistily

Hned zkraje druhého poločasu zasadily Kobeřice domácím druhý gólový úder, když zpoza šestnáctky vystřelil Hahn a brankář Lampart vůbec nereagoval – 0:2. V dalším průběhu poločasu se snaha domácích měnila postupně až v křeč. Dostali se pouze do jediného vážnějšího zakončení, když kanonýr Boček vystřelil a gólman Stříbný skvěle vyrazil na rohový kop. Kobeřice si vypracovaly ještě dvě slibné příležitosti. Petroš si všiml, že brankář Lampart je mimo branku a snažil se ho přelobovat, ale jeho pokus minul jen o centimetry brankové zařízení. Mrva v samostatném nájezdu netrefil branku. Kobeřice to ale mrzet nemuselo a v pohodě si dokráčely za prvními třemi body v sezóně. Vřesinští diváci odcházeli domů nakvašeni.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí týmu): Jednalo se o nedůrazné a podceněné utkání, kdy soupeř zužitkoval všechny námi nabídnuté šance.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí mužstva): Byl to vyrovnaný zápas. Vřesina měla spoustu příležitostí, ale jejich střelci většinou mířili mimo tři tyče. My jsme využili stoprocentně naše šance, takže naše výhra je zasloužená.