7.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

62. M. Šuhajík (p.) - 29. D. Liška , 74. D. Klein , 88. D. Klein
22

Po poločase vedla Hlavnice o jednu branku. Březové se podařilo srovnat, ale Hlavnice dvěma góly zápas rozhodla.

Hlavnice se ujala vedení

Březová se v letošní sezóně výsledkově trápí a tento trend potvdrila i v sobotním zápase, když doma prohrála s Hlavnicí, která nadále pokračuje v sérii bez prohry. Na hřišti probíhal bojovný zápas, který se odehrával převážně mezi šestnáctkami obou týmů. Březová zahrozila po přihrávce kapitána Šustka nadějnou šancí Lumíra Lyčky, ale hlavnický gólman Kirschner prokázal dobrý reflex.  Vedení se tak ujala hostující družiny, když střelu tvrdou Pasterňáka vyrazil gólman Hromada jen k Liškovi, který si už věděl rady – 0:1. Zbytek poločasu se už odehrálo bez vážnější příležitosti a hosté šli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Březová vyrovnala, ale Hlavnice dvěma góly získala tři body

Po návratu z přestávky pokračovala na trávníku podobná partie jako v poločase prvním. Březová srovnala krok po hodině hry, když byl ve vápně faulován Lumír Lyčka a Šuhajík s naprostým přehledem proměnil pokutový kop, i když Kirschner dokázal vystihnout směr střely – 1:1. Hlavnice se ale ujala opět vedení v 75. minutě, když ze dvaceti metrů napřáhl Klein a míč zaplul až pod vinkl – 1:2. Březová mohla skóre srovnat deset minut před koncem, když si do prostoru naběhl Šuhajík, ale Kirschner své mužstvo opět podržel. Pojistku pak přidal dvě minuty před koncem zápasů znovu Klein, který se nejlépe zorientoval v chumlu hráčů a dotlačil balon do brány – 1:3. Hlavnice si pak už tři body v pohodě pohlídala.

TJ Vítěz Březová
David Řehulka (hráč): Dá se říct, že zápas byl vyrovnaným. Hosté hráli na dlouhé nákopy a na rozdíl od nás byli produktivnější. My jsme bohužel dělali chyby v obraně.

Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Byl to hodně těžký zápas, ve kterém jsme byli produktivnější v koncovce, a proto jsme vyhráli zaslouženě.

J. Hromada [-] - T. Křenek [-] , P. Gebauer [-] , M. Šustek [-] , L. Lyčka [-] , M. Šuhajík [-] , D. Sommer [-] , O. Lodňánek [-] (46. M. Pretsch [-] ) , P. Cihlář [-] , P. Cihlář [-] , O. Kalivoda [-] (38. I. Lyčka [-] )

L. Kirschner [-] - P. Martinček [-] , P. Elbl [-] , D. Hendrych [-] (75. P. Jaksch [-] ) , L. Lodňánek [-] (65. M. Bulanda [-] ) , Z. Vrána [-] , D. Ochrana [-] , D. Liška [-] , D. Haas [-] , O. Pasterňák [-] , D. Klein [-] (89. J. Lukáš [-] )

ŽK: 40. P. Cihlář , 44. D. Sommer , 66. P. Cihlář - 45. D. Klein , 50. D. Liška , 61. P. Martinček , 81. M. Bulanda .
Hráči zápasu: L. Kirschner .
Počet diváků: 89. Rozhodčí: HLADÍK Miroslav - HRUBÝ Heinz, ŠUHAJÍK Jakub (N).