5.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

22

Vřesina dala v první půli dvě branky, a ve druhé čtyři a debakl pro hosty byl na světě.

Vřesina dala dva góly

Vřesina si doma proti Dobroslavicím otevřela střelnici a nasázela bezbrannému soupeři z Dobroslavic půltucet branek. Hned ve 4. minutě se hostům zranil kapitán Dalibor Vujtik, a možná to byla jedna z příčin, proč odjeli s výpraskem. Do dvacáte minuty ještě hosté kousali, ale pak začali domácí jejich demolici. To  si kapitán Boháč navedl míč na střed a vypálil asi z dvaceti metrů přímo do brány a gólman Vajda byl úplně bezmocný – 1:0. O deset minut později se míče zmocnil ve vápně Dobroslavic Felgenträger, udělal si hráče hostů a zkušeně zavěsil – 2:0. Domácí pak zahodili nějaké šance a do kabin šli s dvoubrankovým náskokem.

Vřesina přidala další čtyři

Po pauze asi čtvrthodiny dokázaly Dobroslavice domácím vzdorovat, ale pak během deseti minut dala Vřesina čtyři góly a debakl byl na světě. Po hodině hry si zopakoval akci z prvního poločasu Felgenträger a opět byl úspěšný a nešťastný Vajda lovil míč ze sítě potřetí – 3:0. Pak se slova chopil kanonýr Boček a během osmi minut vsítil čistý hattrick. Nejdříve v 61. minutě přistál centr ze strany na jeho hlavě, a Boček s přehledem míč zatloukl do branky – 4:0. V 68. minutě si Boček akci zopakoval s úplně stejným výsledkem – 5:0. Hned z rozehrávky se Boček zmocnil míče a napřáhl z 25 metrů, a balon z jeho kopačky se zastavil až v síti – 6:0. V poslední dvacetiminutovce se zápas už jen dohrával a Vřesina si zaslouženě připsala tři body.

TJ Vřesina
Jiří Lichovník (obránce): Ze začátku hosté kousali, ale my jsme dali dva góly. I zpočátku druhé půle kousali, ale pak jsme dali čtyři branky a hosté přestali hrát a my jsme to v pohodě dohráli.