Svratka rozdrtila Jívoví

29. J. Pech , 31. J. Vítek , 55. Z. Kalina , 58. Z. Kalina , 66. Z. Kalina , 79. P. Makovský , 80. J. Vítek
39

Svratka dvakrát skórovala

V posledním podzimním kole hostili fotbalisté Svratky Santus Jívoví. Oba dva týmy chtěli potvrdit dobrou formu posledních kol.

V úvodu byli hosté lepší, přesně kombinovali a domácí příliš nestíhali. Jejich převaha však byla pouze optická a žádnou tutovou šanci si nevypracovali. Ve 29. minutě se dostali domácí do vedení, když Kharchenko ve vápně sklepnul balón pro Pecha, který následně nemohl trefit lépe 1:0. O dvě minuty později bylo pro domácí ještě veseleji, když opět Kharchenko našel centrem na zadní tyči J. Vítka, který hlavou uklidil balón za Štryncla podruhé 2:0. Zbytek poločasu kromě tří žlutých pro domácí již nic zajímavého nepřinesl.

Druhý poločas přinesl pět branek

Druhý poločas se očekávala snaha hostí s výsledkem něco udělat. Jejich definitivní odpor však zlomila třetí branka, když se Kalina prosadil křížnou střelou 3:0. Nejlepší svratecký střelec posledních sezón se o chvíli prosadil podruhé a potřetí, když nejprve dorážel Lédlovu střelu a následně svojí vlastní a za 11 minut zkompletoval hattrick 4:0,5:0. O chvíli později přidává další branku Makovský, který doklepává vypadnutý balón 6:0 a na konečných 7:0 upravuje skóre svojí druhou branku v zápase J. Vítek utaženou placírkou z vápna.

SK Svratka
Vojta Šmahel: Jívoví je pro nás nepříjemný soupeř. Poslední dva domácí duely jsme s nimi prohráli 0:2 a 0:3. I tentokrát to v úvodu vypadalo, že budeme tahat za kratší konec. Hosté byli na balonu lepší a my působili ospalým dojmem. Po „životní" trefě Pecha a hlavičce Vítka jsme odcházeli do druhého poločasu s dvoubrankovým náskokem, který jsme v průběhu druhé půle navýšili na konečných 7:0, čímž jsme si připsali nejvyšší výhru podzimu. Dnes nám tam spadlo opravdu skoro všechno a výsledek je pro hosty krutý. Podobně jako tento duel se povedla i následující rozlučka.

Počet diváků: 39. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - HLADÍK Libor (N), MACINSKÝ Lukáš (N).