23. M. Zich , 38. J. Hanák - 6. M. Polonec , 24. J. Borák , 29. V. Logara , 48. M. Němec , 76. M. Kalina , 88. M. Kalina , 89. J. Borák
43

Ujčov se sice v domácím prostředí snažil, ale na hosty ze Křoví nestačil.

Nedělní odpoledne v Ujčově přineslo jednoznačný výsledek

Domácí tým do utkání vstoupil aktivně, byli to však hosté, kteří se v 6. minutě prosadili poprvé a přízemní střela Polonce otevřela skore 0:1.Ujčov nic nezabalil a bojoval, v 23. minutě Míša Zich vyškolil celou, kdysi i ligovou obranu a suše vyrovnal 1:1. Hosté v režii vyšší kvality odpověděli dřiv než okamžitě.....pan Borák se uvolnil Zidanovkou a z 30 metrů vymetal 24. minuta1:2. Křoví v 29. minutě po kombinační akci zvýšilo na 1:3 ačkoliv domácí soubor makal a i přes další šance hostí se Ujčov dostal na kontakt po důrazném zakončení domácího kanonýra Hanáka v 38. minutě 2:3.Poločas tak opět přinesl zápletku, hosté si do šaten nesli těsné vedení.

Druhá půle v režii Křoví

Druhou půli hosté ani lépe začít nemohli, po centru v 48. minutě se prosadil hlavou Němec 2:4. Pak Křoví přestalo běhat a hrálo jen míč...Ujčov se tak opticky dostal do hry, své náznaky však nevyužil a po právu byl potrestán po brejcích do otevřené obrany. Branky Kaliny (2) a opět Boráka stanovily konečné skore a hosté mohli spokojeně odjíždet. Ujčov opět padl a jeho situace se zdá být velmi složitá.

SK Ujčov
Oskar Jančík: Jedno z našich nejlepších vystoupení v okrese....chybějící atributy jsme nahradili srdcem,kluci předvedli bojovný výkon... Hosté však nepřipustili zápletku a tak pro nás Zbrojováky byl nejlepší výsledek dosažen již v pátek ve Znojmě

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: Zápas v Ujčově pro nás znamenal zápas podzimu. K utkání dvou týmů z chvostu tabulky jsme nastoupili opět v nekompletní sestavě, ale naštěstí jsme se s tím dobře popasovali. Konečně jsme se i brzo dostali do vedení a ačkoliv domácí brzo korigovali, dokázali jsme hned odpovědět gólem Boráka. Za výhru venku jsme velice rádi, jelikož tým zápas dobře odpracoval a dokázal proměnit i nespočet šancí, který si v zápase vytvořil. Výhra důležitá, ale zápasů do konce podzimu je ještě dostatek, kdy na tuto výhru bude třeba navázat hned další zápas.