--

--

--

32

Po prohraném derby přivítala doma Doubravka nepříjemného rivala z metropole. Admira kromě jednoho klopýtnutí dokazuje obrovskou kvalitu, což potvrdila i nyní, kdy nasázela plzeňskému celku hned šest kusů!

Raketový start Admiry

Na první branku nemuseli příchozí diváci čekat vůbec dlouho. Hned v 6. minutě si našel odražený míč Kurek a poslal ho přesně na zadní tyč - 0:1. O čtyři minuty později utekl Panýrek a na vzdálenější tyč také mířil přesně - 0:2. Úvodní čtvrt hodinu hrůzy pro Doubravku uzavřel Kurek, když mířil krásně z dvaceti pěti metrů k tyči - 0:3. Po rychlém vedení Pražané přestali v aktivitě a dali čuchnout i domácím, ti ale branku, která by znamenala snížení, z náznaků šancí nedali, a tak odcházeli do kabin s třígólovým mankem.

Doubravka se nechytla

Do druhé půle šly oba celky s jasným cílem. Ten naplnila Admira, které se po hodině hry dostala po brejkové situaci a zakončení střídajícího Šimka, který nebyl na hřišti ani minutu, do ještě luxusnějšího vedení - 0:4. Bůra završil střelou z hranice šestnáctky Čácha - 0:5. Doubravka už se viděla v kabině a na cestu do patřičných prostor jim poslal šestý pozdrav Šimek - 0:6. Utkání tak skončilo velkým debaklem, který se v domácím prostředí jen tak nevidí.

Foto od Michala Jalovce!

SK Senco Doubravka
Jaromír Šimr, trenér: "Herně to bylo slušné, ale výsledek je hrozný. Co na to říci, musíme zvednout hlavy a jít dál."

FK Admira Praha
František Peřina, trenér: "Hráli jsme dobře, na soupeře jsme byli připraveni. Hráli jsme vysoký presink, soupeř ztrácel míče. Rozhodla první patnáctiminutovka, poté jsme ale byli uspokojeni a domácí měli závary po standardkách. Ve druhém poločase soupeř hru otevřel a my přidali z brejku čtvrtý gól a v klidu jsme to dohráli. Jsem rád, že se nám podařilo nahradit Zahálku."

J. Luhový [-] - D. Künstner [-] (60. L. Roubal [-] ) , J. Trojanec [-] , J. Štěrba [-] , D. Skopový [-] (85. J. Kadlec [-] ) , O. Stružka [-] , D. Sýs [-] , D. Novák [-] (77. V. Světlík [-] ) , P. Petrželka [-] (77. D. Šural [-] ) , P. Krejčí [-] , P. Knakal [-]

M. Jungr [-] - M. Horák [-] , A. Čížek [-] (72. M. Douděra [-] ) , T. Pelikán [-] , T. Pavlata [-] (60. J. Šimek [-] ) , J. Panýrek [-] (61. M. Fric [-] ) , J. Kurek [-] (72. O. Herc [-] ) , J. Michálek [-] (69. T. Majer [-] ) , O. Vosický [-] , M. Čácha [-] , J. Martinic [-]

ŽK: 34. P. Krejčí , 51. D. Sýs - 25. M. Čácha .
Hráči zápasu: M. Horák , J. Kurek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Tesař Tomáš - BABKA Ondřej, TUPÝ Petr.