21.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

8. M. Hořínek (vl.) - 63. M. Hořínek
16

Březován se ujala vedení už v úvodní desetiminutovce. Vřesina vyrovnala po hodině hry.

Březová ve svém tradičním sobotním odpoledni přivítala na svém hřišti celek z Vřesiny. Domácí družina šla do vedení po osmi minutách, když Čech se snažil odhlavičkovat míč směřující do vápna pryč, ten se tak nešťastně odrazil od jeho spoluhráče Hořínka za záda bezmocného Lamparta – 1:0. Vřesina mohla vyrovnat ve 22. minutě, když se balon dostal k Vojtěchu Kociánovi, který z otočky málem přerazil břevno domácí klece. Březová pak neuspěla se střeleckými pokusy Lumíra Lyčky a Martina Šuhajíka. Ve své šanci neuspěl ani domácí Lichovník.

Ve druhé části Vřesina trošku přitopila pod kotlem. V 57. minutě Boček sám před gólmanem jen slabě vystřelil a brankář Hromada neměl problém střelu zpacifikovat. Vyrovnání se Vřesina dočkala v 63. minutě, když zaváhání domácího brankáře Hromady využil bezezbytku Hořínek, který míč tentokrát poslal do té správné sítě, a zaznamenal svou první branku po pětiletém návratu na trávník – 1:1. Oba mančafty pak mohly rozhodnout ve svůj prospěch. Střely domácího Šustka vyrazil Lampart, střela Šuhajíka šla těsně vedle. Na druhé straně ztroskotal Čech na brankáři Hromadovi, o chvíli později našel Čech Bočka, který sklepl míč těsně vedle branky. Zápas tak skončil remízou.

TJ Vítěz Březová
Jiří Lichovník (hráč): Zápas to byl hodně vyrovnaný, protože obě družiny si vypracovaly šance, a proto i remíza je zasloužená.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí týmu): Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Ve druhém poločase jsme si dokázali vybojovat několik šancí, ale ujala se jenom jedna.

J. Hromada [-] - J. Lichovník [-] , L. Lyčka [-] (72. I. Lyčka [-] ) , D. Novák [-] , M. Šustek [-] , P. Křenek [-] , M. Šuhajík [-] , O. Lodňánek [-] , J. Šuhajík [-] (46. D. Řehulka [-] ) , P. Cihlář [-] , J. Kostera [-]