Přestřelka pro Českou Třebovou

46. O. Ezr , 74. L. Roušar , 77. V. Novotný (p.) , 92. F. Grepl - 50. J. Bednář , 55. T. Jílek , 85. J. Mužík (p.)
4

report...

Oba týmy předvedly zajímavou podívanou nadstandardní kvality. Velice otevřený a rovnocenný souboj vygradoval ve druhé půli se sedmi brankami. V prvním poločasu kralovali gólmani s čistým kontem, i když hostujícímu pomohlo v 9. min. břevno po Novotného ráně. Ve 46. min. otevřel skóre přesnou střelou k tyči Ezr – 1:0. V 50. min. na kolmou průnikovou přihrávku středem obrany naběhl Bednář a bylo vyrovnáno – 1:1. V 56. min. zahrával trestňák Navrátil, Jílek tečoval míč hlavou a Polička šla do vedení – 1:2. V 74. min. vyrovnal Roušar po našem drtivém tlaku ve vápně – 2:2 a o dvě minuty později jsme se radovali z vedení. Müller z trestného kopu poslal míč do šestnáctky, kde byl nedovoleně faulován Roušar a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Novotný – 3:2. Stejnou možnost měli hosté v 84. min. po faulu Rataje a Mužík s notnou dávkou štěstí ji využil – 3:3. Když už se schylovalo k penaltovému rozstřelu, podnikli jsme v nastaveném čase rychlý brejk středem hřiště, Langer posunul vlevo na Grepla, který potáhl míč do vápna, nasadil vyběhnuvšímu brankaři kličku a probudil naši vítěznou euforii – 4:3. A třetí výhra v řadě byla na světě.