23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Petr Bureš rozhodl šlágr kola dvěma brankami

0

Hamry se prohrou v Rozsochách vzdálily postupu do I. B. třídy.

Do utkání vstoupily Rozsochy aktivně. Po krásné přihrávce šel Petr Bureš sám na brankáře, když ho zezadu fauloval Pavel Novotný. Rozhodčí Juda ani na chvíli nezaváhal a nařídil pokutový kop. Ten si vzal na starosti sám Petr Bureš a Rozsochy vedly 1:0. Domácí měli i nadále více ze hry a ve 42. minutě přidal opět gól Petr Bureš. Ve druhém poločase Hamry přidaly a dostaly Rozsochy pod tlak. Ten však nedokázali využít. Zásluhu na tom měl hlavně brankář Juračka, který domácí podržel při šanci Hamrů v 80. minutě utkání.

TJ Rozsochy
Antonín Bureš, trenér Rozsoch: Zasloužené vítězství za výkon v prvním poločase. Ve druhé půli se hosté zvedli, nás podržel brankář Juračka.

FC Hamry nad Sázavou
Miloslav Bureš, trenér Hamrů: Domácí byli lepší v prvním poločase a zaslouženě vedli 2:0. Ve druhém poločase jsme byli lepší my, ale nedokázali jsme se střelecky prosadit.