20.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Meclov rozhodl zápas s Klenčím třemi góly v rozmezí čtyř minut!

13

Fotbalisté Klenčí by z duelu hřišti Meclova jistě rádi vymazali období mezi 35. až 39. minutou. Zatímco ve zbytku zápasu uhráli s favoritem bezgólovou remízu, tak během zmíněné čtyřminutovky hned třikrát inkasovali a ztratili tak jakékoliv šance na dobrý výsledek.

Meclov rozstřílel soupeře během čtyř minut

Fotbalisté Meclova si před týdnem přivezli porážku 3:5 z Bělé, kterou chtěli proti zachraňujícímu se Klenčí odčinit. První chodská ale nezačala zápas vůbec zle a byla Meclovu poměrně vyrovnaným soupeřem. Domácí se v úvodní půlhodině zmohli jen na několik náznaků a pološancí, které nedotáhli do úspěšného konce. Ve 35. minutě se však už prosadil Jevgenij Čižikov a hosté naprosto vypadli z role. Hned o tři minuty později tak domácí předvedli krásnou akci, kdy přenesli hru na pravou stranu na Obdržálka, který balón po křídle zatáhl a ostrým centrem za obranu oslovil Martina Kubicu, jenž nezaváhal a zvýšil na 2:0. Prakticky po rozehrávce se navíc prosadil opět Martin Kubica a o vítězství Meclova bylo jasno. Úvodní gól Čižikova a druhý zásah Kubici dělily jen čtyři minuty!

Meclov zápas kontroloval, skóre se už neměnilo

Po změně stran už domácí měli situaci pod kontrolou. Skóre 3:0 pro ně bylo naprosto dostatečné a hráli tedy především tak, aby si nezkomplikovali situaci. Hosté se, až na pár náznaků, nedostali k ničemu nebezpečnějšímu. Do konce utkání se tak již na výsledku nic nezměnilo. Meclovští tedy po dvou zápasech zase zabodovali naplno a drží v tabulce druhé místo. Klenčí je dvanácté

TJ ZD Meclov
Jiří Vogeltanz (trenér): Kombinačně to z naší strany nebylo ono. Půlhodiny jsme byli trošku bezradní. Soupeř na začátku bojoval a bylo to poměrně vyrovnané. My měli jen několik náznaků a pološancí. Na konci poločasu jsme pak dali tři góly během šesti minut a bylo po zápase. Oni po prvním gólu rezignovali a už to bylo v naší režii… V poslední době zápasy spíš ubojováváme. V zimě nám odešel záložník Večeřa, což byl na tuhle soutěž rozdílový kluk. Navíc se na podzim zranil brejkový Mareš a tyhle ztráty jsou asi znát. Oba naši útočníci, kteří teď nastupují, jsou typově pomalejší. Máme šikovné kluky jako Čižikov, Obdržálek nebo Kubica, ale ještě dva rozdíloví hráči scházejí.

M. Regenda [-] - P. Deďo [-] , Z. Strouhal [-] (54. J. Suchý [-] ) , M. Kubica [-] , J. Čižikov [-] , M. Obdržálek [-] , M. Nidl [-] , J. Malík [-] , V. Kafka [-] , P. Vogeltanz [-] , R. Kopperberg [-]