25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

Křižanov porazil těsně Radostín

27

Vítězství Křižanova znamenalo to, že se domácí posunuli v tabulce před Hamry.

První poločas branku nepřinesl

Za deštivého počasí se na pěkně připraveném hřišti střetli týmy, které hrály o umístění na stupních vítězů. Po úvodním oťukávání začali domácí více držet balon na svých kopačkách,ale do vyložených šancí se nedostávali. Po půlhodině hry mohl využít špatné rozehrávky hostí domácí Těšík, ale kolem golmana poslal balon vedle. Za chvíli se ke střele dostal Trnka, ale pálil mimo, ten samý hráč ze stejné pozice střílel opět vedle a Navrátil střelou přes hlavu trefil obránce na brankové čáře. Těsně před poločasem vysunul Navrátil Těšíka, ten běžel sám na golmana, ale ještě přihrával a to hostující obrana přečetla a odklidila balon do bezpečí.

Uhlíř rozhodl dvě minuty před koncem

Do druhé půle nastoupili domácí opět aktivně a útočně, ale hosté se dostávali do brejků, ty ale obrana v čele s golmanem Bajerem skvěle odvrátila. Rozhodnutí měl na noze D. Uhlíř, jenž po přiťuknutí od Trnky běžel sám na golmana, ten ale dobře vyběhl a Uhlíř ho trefil jen do nohy.   Rozhodnutí tak přišlo až dvě minuty před koncem. Na přímý kop si naběhl za obranu Navrátil, který našel na malém vápně D.Uhlíře a ten střelou mezi obráncovi nohy rozvlnil síť 1-0. Domácí si náskok už zkušeně pohlídali a po zásluze si připsali tři body.

SK FC Křižanov
Josef Milota: Od začátku zápasu jsme byli lepší mužstvo a bylo jen otázkou času kdy vstřelíme branku. To se naštěstí podařilo až těsně před koncem i když jsme měli rozhodnout daleko dřív. Chtěl bych kluky pochválit za trpělivost a bojovnost až do poslední minuty.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: Domácí měli po většinu zápasu hru pod kontrolou,ale své šance se jim nedařilo proměňovat.Hosté hrozili z brejků.Nakonec rozhodla situace 2.minuty před koncem zápasu,kdy se ze šťastně tečovaného míče do branky radovali domácí.

P. Bajer [-] - J. Uhlíř [-] , J. Stupka [-] , J. Milota [-] , A. Burian [-] - P. Kaštan [-] (79. L. Anděl [-] ) , D. Uhlíř [-] - F. Trnka [-] , M. Těšík [-] (63. M. Částek [-] ) , R. Navrátil [-] (90. M. Procházka [-] ) - P. Bajer [-]

I. Dupal [-] - S. Berka [-] - D. Toman [-] , L. Dvořák [-] - R. Večeřa [-] - M. Gregar [-] (83. O. Bradáč [-] ) , L. Kozel [-] (71. D. Krča [-] ) , P. Císař [-] , D. Hrbek [-] , T. Kadlec [-] , J. Večeřa [-]

ŽK: 75. M. Částek - 48. J. Večeřa .
Hráči zápasu: D. Uhlíř .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - HOMOLA Martin (N), GREGAR Daniel.