15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

0

V souboji o střed tabulky byli v Dolní Rožínce úspěšnější hosté z Nové Vsi.

Hosté vedli po chybě brankáře o branku

V prvním hraném utkání druhé části sezony se proti sobě postavil tým domácího Baníku a hosté z Nové Vsi. Zápas byl od začátku rozhádaný, což dovršil domácí brankář Horák, když minelou daroval hostujícím první branku a hosté vedli brankou Milušky. Vyrovnat mohl Jiří Bílek těsně před koncem poločasu, když po trestném kopu nedokázal dorazit míč do odkryté brány. Do kabin se šlo za jednobrankového vedení hostů.

Domácím nevyšel úvod druhé půle

Do 2. poločasu domácí chtěli nastoupit s odhodláním stav minimálně vyrovnat. Plány se jim ovšem začaly bortit již v 47. minutě.  Po střele Bureše a po chybě domácích míč zapadl k překvapení všech do brány a stav byl 0:2. Domácím se v dnešním zápase nedařilo vůbec nic a veškeré jejich šance končily na hranici vápna. Hosté z Nové Vsi byli v důležitých aspektech lepší a to byla fyzička a produktivita a zaslouženě si odvezli tři body. Gratuluji jim a přeji štěstí v dalších kolech.