25.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Čeladná doma nestačila na Krnov

10

report....

Hostující výběr se trefil už ve po čtyřech minutách hry. Po přesné kombinaci Buriana s Ondrou následovala přihrávka pod sebe a Martin Sabó vymetl všechny pavouky ze šibenice - 0:1. Soupeř pak sice srovnal v 19. minutě Řehákem na 1:1, ale Krnov se do poločasu stihl prosadit ještě dvakrát.  Bartoníček nejdříve po Ondrově přihrávce dával do prázdné - 1:2 a nedlouho před přestávkou načechral Burian krásný centr na Pellu, jenž nádherně z voleje trefil balon pod víko - 1:3.

Krnovský gólostroj se nezastavil ani po změně stran. Během pětašedesáté minuty se podruhé v zápase prosadil Sabó - 1:4, ale hned okamžitě Šebesta snížil - 2:4.

Hrubý mohl skórovat při samostatném úniku, avšak domácí obránce mu vypíchl balon. Krnovský záložník vše napravil o chvíli později, kdy vymyslel přihrávku na zadní tyč, Sabó přeskočil gólmana, završil hattrick a definitivně se stal hrdinou zápasu - 2:5.