TOMŠÍK Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jakubčovice - Kravaře 2:3 (0:2) 16.03. 15:00 -
Český Těšín - Krásné Pole 0:1 (0:0) 04.11. 10:15 -
P. Polom - Kravaře 3:2 (1:1) 08.10. 15:00 -
Darkovičky - Ludgeřovice 2:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Krásné Pole - Stonava 1:6 (1:2) 23.09. 15:30 -
Tichá - Kopřivnice 3:2 (0:0) 09.09. 16:00 -
Stonava - Kravaře 4:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Háj - Orlová 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
Jakubčovice - Oldřišov 1:6 (0:0) 06.08. 17:00 -
Kobeřice - Řepiště 2:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Oldřišov - Vratimov 1:3 (0:1) 14.05. 16:30 -
Heřmanice - Český Těšín 0:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Trojanovice - Spálov 2:1 (2:1) 03.05. 17:30 -
Orlová - Dolní Datyně 4:2 (2:1) 29.04. 16:00 -
Stonava - Lučina 4:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Vítkovice B - Hrabová 5:2 (4:0) 09.04. 15:30 -
Řepiště - Oldřišov 5:3 (3:1) 01.04. 15:30 -
Jeseník - Starý Jičín 3:3 (2:3) 26.03. 15:00 -
Háj - Orlová 1:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Petřvald n. M. - Vřesina 0:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Háj - Kobeřice 0:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
P. Polom - Kobeřice 3:1 (1:1) 04.09. 16:00 -
Hrabová - Vítkovice B 4:1 (2:1) 28.08. 16:00 -
Heřmanice - Vratimov 4:7 (2:5) 13.08. 17:00 -
Kobeřice - Petřvald n. M. 0:2 (0:0) 18.06. 17:00 -
Břidličná - Hlubina 2:3 (2:2) 07.05. 16:30 -
Petřvald n. M. - Český Těšín 0:2 (0:2) 30.04. 16:30 -
Řepiště - Lučina 2:1 (1:0) 23.04. 14:30 -
Kobeřice - Brušperk 0:0 (0:0) 17.04. 16:00 -
Jakubčovice - Čeladná 3:1 (1:0) 09.04. 15:30 -
Háj - Petrovice 1:0 (1:0) 19.03. 15:00 -
Mořkov - Skotnice 4:3 (3:0) 24.10. 14:30 -
P. Polom - Krnov 2:3 (1:2) 17.10. 14:30 -
Sl.Rychvald - Hrabová 2:3 (1:1) 09.10. 15:00 -
Břidličná - Háj 1:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Slavkov - MFK Bruntál B 5:1 (3:0) 05.09. 16:00 -
Skotnice - Ostravice 4:4 (2:2) 28.08. 16:30 -
Petřvald n. M. - Petrovice 1:0 (0:0) 25.08. 17:00 -
Jakubčovice - Břidličná 2:1 (0:0) 07.08. 17:00 -
Bílovec - Brušperk 3:1 (0:0) 11.10. 15:00 -
Staříč - Záblatí 1:3 (1:1) 03.10. 15:00 -
Jeseník - Lískovec 2:1 (0:1) 27.09. 16:00 -
Smilovice - B.Albrechtice 0:6 (0:3) 13.09. 16:00 -
Oldřišov - Český Těšín 4:4 (1:0) 26.08. 17:00 -
Dobratice - Dobrá 2:3 (0:1) 22.08. 17:00 -
Kobeřice - Hlubina 0:0 (0:0) 10.11. 13:30 -
Čeladná - P. Polom 2:6 (1:1) 26.10. 14:00 -
Žilina - V. Albrechtice 4:0 (0:0) 20.10. 10:15 -
Kopřivnice - Ostravice 3:1 (1:1) 12.10. 15:00 -
Kr. Loučky - Slavia Opava 5:1 (3:0) 05.10. 14:00