13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Kouty B vezou výhru z Nových Syrovic B

0

Další bodovou ztrátu zaznamenaly v souboji dvou rezervních týmů Nové Syrovice

V první půli branka nepadla

Souboj dvou rezervních týmů bylo k vidění v Nových Syrovic, kde byl favorit zápasu jasně dán. Na podzim navíc Kouty vyhrály přesvědčivě 7:0. V první půli se domácí nemohli prosadit proti pozorné obraně hostů, kteří ale také svoje šance nedokázali využít. A tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté šli brzy do vedení

Do druhého poločasu vstoupil mnohem lépe hostující tým, když se ve 47. minutě trefil Zdeněk Doležal - 0:1. Ve zbytku zápasu oba týmy předváděly žalostnou koncovku, a tak nakonec se podle předpokladů stěhovaly všechny body do Koutů.

SK Nové Syrovice B
L. Nejerál [-] - R. Janoušek [-] , D. Jenerál [-] (79. P. Zerza [-] ) , J. Houserek [-] , J. Marek [-] , D. Růžička [-] (46. V. Toman [-] ) , J. Vlček [-] , J. Weidenthaler [-] , L. Kouřil [-] , K. Jenerál [-] , V. Štěpanovský [-]

SK Kouty B
O. Veselý [-] - L. Neuwirth [-] , J. Nováček [-] , M. Machát [-] (46. F. Neuman [-] ) , L. Diviš [-] , R. Komínek [-] , Z. Doležal [-] , J. Růžička [-] , P. Dočekal [-] , R. Veselý [-] , S. Čech [-]

ŽK: 76. J. Nováček .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - RŮŽIČKA Milan (N), DVOŘÁK Zdeněk (N).