12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Podhorácko výhrou opustilo poslední místo

7

Nepovedenou sezónu korunovala Litohoř domácí porážkou s posledním Podhoráckem

Veselský nasázel hattrick

Domácí nastoupili k poslednímu utkání sezony s cílem urvat všechny body, ovšem hosté během dvaceti minut prakticky rozhodli o osudu utkání. Vedli již 0:3. Poté snížil Štastný hlavou na 1:3. Chvíli poté mohli domácí snížit na rozdíl jedné branky ale domácí Trávníček , který se loučil s kariérou nedal pokutový kop, vynikající ůtočník v brance hostí M.Lojda jej vychytal. Poté hosté ještě udeřili a o poločase vedli 1:4

Hosté si výhru jasně pohlídali

V druhé půli Coufal po individuální akci snížil na 2:4. Když rozhodčí Kalina odpískal druhý pokutový kop pro domácí tak se k penaltě postavil Finda, ovšem opět úřadoval fantom Lojda a chytil i druhý pokutový kop. Chvíli na to hosté přidali ještě dvě branky a stanovili tak konečné skore na 2:6.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, asistent trenéra: Chtěli jsme alespoň v posledním utkání doma zvítězit, ale když už neproměníme ani dva pokutové kopy tak to hovoří za vše. Tím jsme tak završili nejhorší sezonu v klubové historii .

TJ Litohoř
J. Pintér [-] - L. Coufal [-] , R. Vaníček [-] , L. Dolanský [-] , P. Obrdlík [-] , R. Finda [-] (61. M. Křikava [-] ) , M. Šafrata [-] (41. V. Šabatka [-] ) , J. Trávníček [-] , P. Šťastný [-] , R. Szabó [-] , D. Bouda [-]

FK Podhorácko 2015
M. Lojda [-] - M. Táborský [-] , P. Větrovský [-] , J. Lojda [-] (63. M. Totek [-] ) , D. Hybner [-] , J. Veselský [-] , M. Cakl [-] (48. M. Hybner [-] ) , M. Zikmund [-] , A. Sapík [-] (80. J. Klíma [-] ) , J. Roupec [-] , M. Řepa [-]

ŽK: 28. M. Šafrata , 78. D. Bouda , 85. P. Obrdlík - 39. D. Hybner , 89. J. Klíma .
Hráči zápasu: M. Křikava - J. Veselský , M. Lojda .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: KALINA Oldřich - DOLANSKÝ Ladislav (N), KŘIKAVA Milan (N).