ČEJKA Jaromír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jakubov - Jemnicko B 5:5 (1:3) 14.04. 15:00 -
Rapotice B - Litohoř 4:3 (0:2) 07.04. 15:30 -
Mor. Bud. B - Jaroměřice 4:0 (2:0) 06.04. 15:30 -
Smrk - Třebenice B 3:2 (2:0) 31.03. 15:00 -
Studenec - Šebkovice B 1:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Studenec - Radotice 2:3 (1:0) 05.11. 14:00 -
Želetava B - Jemnicko B 5:2 (2:1) 29.10. 14:30 -
Jakubov - Podhorácko 4:2 (2:1) 28.10. 14:30 -
Valeč B - Slavice 8:1 (4:0) 22.10. 14:30 -
Dukovany B - Rapotice B 2:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
Smrk - Radkovice 1:2 (1:0) 15.10. 15:00 -
Ocmanice - Slavice 3:5 (1:5) 15.10. 10:15 -
Želetava B - Podhorácko 8:2 (4:1) 14.10. 15:00 -
Koněšín - Rapotice B 3:2 (2:0) 08.10. 15:00 -
Březník - Hodov 4:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Blatnice B - Štěměchy 3:0 (2:0) 30.09. 12:30 -
Blatnice B - Stařeč B 0:4 (0:2) 28.09. 15:00 -
Domamil - Podhorácko 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Březník - Radkovice 4:8 (1:5) 17.09. 15:30 -
Stařeč B - Štěměchy 7:1 (4:0) 16.09. 15:30 -
Třebenice B - Hodov 3:2 (2:1) 09.09. 16:00 -
Police - Jemnicko B 3:1 (3:0) 03.09. 16:00 -
Březník - Ocmanice 5:5 (3:2) 02.09. 10:15 -
Jakubov - Želetava B 4:4 (2:1) 27.08. 15:00 -
Budišov-Nárameč B - Smrk 1:0 (0:0) 20.08. 16:30 -
Koněšín - Šebkovice B 4:1 (4:1) 13.08. 16:30 -
Okříšky B - Slavice 8:0 (4:0) 09.06. 18:00 -
Jemnicko B - Litohoř 2:4 (2:4) 04.06. 16:30 -
Kralice - Ocmanice 3:4 (2:3) 04.06. 10:00 -
Blatnice B - Domamil 4:3 (3:0) 03.06. 16:30 -
Domamil - Police 2:2 (0:2) 28.05. 16:30 -
Radkovice - FŠ Třebíč B 1:1 (1:1) 27.05. 16:30 -
Stařeč B - Kouty B 2:0 (1:0) 24.05. 17:30 -
Březník - Radkovice 0:7 (0:4) 21.05. 16:30 -
Kouty B - Heraltice 3:0 (0:0) 18.05. 17:30 -
Heraltice - Police 4:2 (2:1) 14.05. 16:30 -
Hodov - Třebenice B 6:9 (2:4) 13.05. 16:30 -
Police - Podhorácko 1:5 (1:3) 07.05. 16:30 -
Ocmanice - Radkovice 0:3 (0:1) 07.05. 10:15 -
Přibyslavice B - Litohoř 3:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Podhorácko - Štěměchy 2:2 (2:2) 30.04. 15:00 -
Kouty B - Domamil 3:3 (1:2) 29.04. 16:00 -
Blatnice B - Kouty B 4:0 (3:0) 23.04. 16:00 -
Kralice - Hodov 1:0 (1:0) 23.04. 10:00 -
FŠ Třebíč B - Březník 9:0 (2:0) 16.04. 16:00 -
Jemnicko B - Štěměchy 3:2 (2:1) 15.04. 16:00 -
Litohoř - Heraltice 4:2 (3:1) 09.04. 10:15 -
Radkovice - Valeč B 2:1 (1:1) 08.04. 15:30 -
Stařeč B - Domamil 3:0 (2:0) 02.04. 15:30 -
Hodov - Budišov-Nárameč B 0:1 (0:0) 02.04. 11:00